Number of items: 530

11808.

240 000 HUF
648,65
705,88
Herendi Rothschild mintás 6 darab kávés csésze alátéttel. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, alátét d: 14 cm, csésze m: 7 cm
11809.

100 000 HUF
270,27
294,12
11810.

180 000 HUF
486,49
529,41
11811.

180 000 HUF
486,49
529,41
1886 - 1888 körül, Fischer Ignác kerámiagyára, Díszváza - ún. perzsa dekorral. Színes mázakkal fedett, öntött és formázott elemekből egybeállított finomfajansz. Talpazaton álló hordóalakú vázatest két végén oroszlánmaszk díszítés, serleg alakú szájrész kétoldalán áttört legyezőszerű díszelemek. Jelzett: kobalték FISCHER J / BUDAPEST / PATENT felirat és masszába nyomott formaszám. Repedezett mázzal, talpán kis kopással, 24x30x13 cm
11812.

80 000 HUF
216,22
235,29
11813.

120 000 HUF
324,32
352,94
Zsolnay búzavirág mintás kávés készlet. Jelzett, kis kopással, teljes, dobozában.
11814.

55 000 HUF
148,65
161,76
11815.

50 000 HUF
135,14
147,06
1880 körül, Zsolnay kaspó. Magastüzű színes mázakkal fedett porcelánfajansz. Oldalán kidomborodó szigetekben kettősfalú díszítés, pereme ismétlődő áttört minta. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Repedezett mázzal, talpánál 2 kis mázpattogzással, d: 11 cm, m: 10 cm
11816.

50 000 HUF
135,14
147,06
Herendi turul karddal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 33 cm
11817.

50 000 HUF
135,14
147,06
Royal Dux Bohemia jugendstil váza pár, vadászó és halászó nimfa alakokkal. Irizáló alapon többszínű mázakkal fedett öntött finomfajansz, cca 1895/1910. Vázatesten domború tulipán- és egyéb növényi minta, ebből plasztikusan formálódó fatörzset formázó fülekkel. Egyik vázán nyilazó, másikon halászó nimfa plasztikus alakjával. Jelzett, kopással, talpon apró pattogzással, m: 34 cm
11818.

40 000 HUF
108,11
117,65
Zsolnay robot csibe, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), hibátlan, m:7,5 cm
11819.

40 000 HUF
108,11
117,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF