10885.
465. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), 1900 körül működött festő: Lámpafénynél. Olaj, vászon, restaurált, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 36x30 cm