20 000 HUF
Vörösmarty összes művei I.-VI. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,én., Méhner Vilmos. Az I. kötetben, a címképen a költő arcképével. 8 kötetben teljes! Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon díszkötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, az I. kötet elején ceruzás bejegyzéssel.