10 000 HUF
Eötvös Károly munkái I-XII. köt. I-II. köt.: Utazás a Balaton körül I-II. köt.; III. köt.: Aki örökké bujdosott és egyéb elbeszélések..; IV. köt.: A két ördög vára és egyéb elbeszélések.; V. köt.: Magyar alakok.; VI. köt. : Emlékezések.; VII-VIII. köt.: Gróf Károlyi Gábor följegyzései I-II. köt.; IX. köt.: A nazarénusok.; X-XII. köt.: X. A Nagy per, mely ezer éve folyik s még sincs vége I-II. köt. Bp., 1904-1908., Révai. 4. és 2. kiadások, egy 3. kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, piros, festett lapélekkel, szecessziós díszlapokkal, Gottermayer-kötés, kopott borítókkal.