20143.
465. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. I-II. (egy kötetben). Budapest, 1907-1909, K. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, első kötet címlapján Dr. Vertse Albert névbejegyzésével