Available
Add to cart Remove
17903.
465. Online Auction sale of the unsold lots
Printed Materials
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
1914 Erzsébet királyné Deák Ferenc ravatalánál, nagyméretű litográfia, Elemi Népiskolai Szemléltető Fali Képek, kiadja: Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium, restaurált, sérült, vakrámára kasírozva, 92×60 cm