10700.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Szent (Nepomuki Szent János?). Olaj, vászon. Hátoldalán régi gyűjtemányi viaszpecséttel. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 68,5x55 cm.