10703.
464. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül: Szürrealista hölgy portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarakiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm