India 1978. "XVII. Nemzeti Ifjúsági Súlyemelő Bajnokság - Jammu, 1978" részben zománcozott fém jelvény (24x30mm) T:XF
India 1978. "XVII National Youth Weightlifting Championship - Jammu, 1978" partially enamelled metal badge (24x30mm) C:XF
Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008 / Kabalaállatok" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP
China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008 / Mascots" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP
China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
NSZK 1972. "Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München)" jelzett Ag emlékérem (27,86g/0.925/40mm) T:XF FRG 1972. "Olympische Spiele München (Olympic Games München)" marked Ag commemorative medal (27,86g/0.925/40mm) C:XF
Spanyolország 1992. "Nyári Olimpia, Barcelona" 2xklf fém jelvény eredeti dobozban T:UNC,AU
Spain 1992. "Summer Olympics, Barcelona" 2xdiff metal badge in original case C:UNC,AU