Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 24

19188.

3 000 HUF
V. N. Panov: Megnyitások kézikönyve. Ford.: Bakcsi György. Bp., 1963, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3500 példányban.
19189.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szekeres László szerk.: A Balaton Kékszalagja. Budajenő, 2007, Panoráma, kartonált papírkötés.
19190.

2 000 HUF
Dedrle, František: Echo. Vydal Šachový klub Dobruský v Praze z Vydavatelského fondu Václava Kautského. Praha, 1927, Knihtiskárna Alois Lapáček. Első kiadás. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Cseh, angol és német nyelven. Kissé viseltes egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, az előzéklapon magyar nyelvű ajándékozási bejegyzéssel. / First edition. With black-and-white illustrations. In Czech, English and German language. Hardcover, slightly worn condition, with small stains, handwritten notes.
19191.

2 000 HUF
3 db olimpiával kapcsolatos könyv: Ardai Aladár - Peterdi Pál: Ez történt Tokióban.; Kutas - Lakatos - Peterdi: Ez történt Mexikóban.; Kutas István - Lakatos György: München 72. Bp., 1964-1972, Sport. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
19192.

1 600 HUF
19193.

2 000 HUF
Tábori Kornél: Baccarat. Fővárosi és vidéki klubok rejtelmei. Az adatokat gyűjtötte: - -. Budapest, [1912]. Nagyharang Kiadóhivatala( A Nap nyomdája). 128 p. Szövegközti ábrákkal. 20 cm. /Nagyharang Ujságirók Könyvtára 2. szám/. Fűzött, Első borító nélkül
19194.

800 HUF
Capablanca sakkozói pályafutása és játszmái 1888-1942. Összeáll.: Chalupetkzy Ferenc és Tóth László. [Kecskemét],1943, Magyar Sakkvilág,(Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda-Rt.), 306+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, laza fűzéssel.
19195.

4 800 HUF
12,97
14,12
19196.

1 800 HUF
Borsi-Kálmán Béla: Az Aranycsapat és a Kapitány. Budapest, 2008, Kortárs Kiadó, 284 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
19197.

3 600 HUF
9,73
10,59
19198.

6 000 HUF
19199.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF