Books: Religion

Number of items: 92

Losonczy László: Kesergő lant. Halotti búcsúztatók, énekek, sírversek és gyászköltemények. Bp., 1884, Kókai Lajos, 249+3 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a gerincen és a hátsó borítón modern pótlással, néhány foltos lappal.
20401.

7 000 HUF
18,92
20,59
Nagytiszteletü Ablonczy Pál, a Gömöri Református Egyházmegye esperesének beiktatási ünnepélye Hanván, 1935. augusztus 29-én. (DEDIKÁLT). Szerk.: Lenkey Lajos. Rozsnyó, (1935), Gömöri Zoltán-ny., 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány lapon kisebb foltokkal. Ablonczy Pál református lelkész, esperes által DEDIKÁLT példány. Ritka!
20402.

3 000 HUF
Goldene Bibel. Die heilige Schrift. I-II. Theil. Erste Theil: Das alte Testament. Illustrirt von den größten Meistern der Kunstepochen. Hrsg. von Alfred von Wurzbach. Stuttgart,én., Paul Neff. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, levált táblákkal, a II. kötet sérült könyvtesttel, kissé foltos lapokkal, 46x33 cm
20403.

5 000 HUF
Zsihovics Ferenc: Szentek élete. IV. része, III. füzet. Eger, 1879, Érseki Lyceum. 193-288p. Papírborítóval Fametszetű szövegközti illusztrációkkal
20404.

1 200 HUF
Schütz Antal (szerk.): Szentek élete az év minden napjára.IV. köt. Bp. 1933. Szent István Társulat. Korabeli félvászon kötésben
20405.

1 200 HUF
20406.

900 HUF
2,43
2,65
Pór Antal: Aeneas Sylvius. II. Pius pápa. Élet- és korrajz. Bp., 1880. Szent-István-Társulat. (12)+384p. (Házi könyvtár. XXXIII.) Kiadói papírborítóban. Hiányos gerinc, szétvált fűzés. Felvágatlan.
20407.

1 200 HUF
Neumann, Karl Johannes:: Der römische Staat und die allgemeine Kirche bis auf Diocletian. Erster Band. 334p. Leipzig, 1890. Veit & Comp. Korabeli félvászon kötésben.
20408.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF