Books: Other languages

Number of items: 24

20425.

28 000 HUF
75,68
82,35
20426.

18 000 HUF
48,65
52,94
[Hübner, Johann (1668-1731)]: Johann Hübners reales Staats-, Zeitungs- und Conversations-Lexicon [...] Leipzig, 1777, Gleditschens Buchhandlung, 1 t. + 13 sztl. lev. + 2734 (hasábszámozás) + 8 (kihajtható) t. Német nyelven. Korabeli, kartonált papírkötésben, jó példány
20427.

22 000 HUF
59,46
64,71
Cato, Dionysius: Dionisii Catonis disticha moralia. Ex editione Vpsaliensi Henrici Cvrionis, a. 1669. cvm variantibvs lectionibus collectis ex emendatione Josephi Scaligeri, Petri Scriverii. et Schefferi. Quorum nomina, suis locis, per initiales litteras, indicantur. Accedunt sententiae poetarum veterum, ex fascicvlo poematum Hieronymi Freyeri. Item: Versus memoriales de differentiis vocvm, cet, cet, in vsum tironum classis poeticae. Debrecini, 1774., Per Stephanum Margitai, 24 p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben. Ritka debreceni kiadás!
20428.

12 000 HUF
32,43
35,29
Meursii, Joannis, Elegantiae Latini sermonis seu Aloisia sigaea Toletana de Arcanis Amoris & Veneris 1-2. Londini, 1782. 2 t (rézmetszetek) 460 + (2) p; 363 + (2) p. Korabeli, félbőr kötésben, sérülésekkel, első kötet hátsó borítója elvált.
20429.

6 000 HUF
Charles Dickens: Ausgewählte Romane und Novellen [Válogatott regények és novellák] 2 kötete: II. köt.:Der Raritätenladen. Leipzig, é.n. Inselverlag.; IV. köt.: Martin Chuzzlewit. Leipzig, é.n. Inselverlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
20430.

9 000 HUF
24,32
26,47
20431.

4 400 HUF
11,89
12,94
20432.

2 400 HUF
M. Dezonne Pacheco Fernandes: Folhas do Coracao. (DEDIKÁLT). Sao Paulo, 1941, Elvino Pocai. Első kiadás. Portugál nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként minimálisan foltos lapokkal, sérült hártyapapír védőborítóban. A szerző, Maria Dezonne Pacheco Fernandes (1910-1998) brazil író által DEDIKÁLT példány. / First edition. In Portuguese language. Paperbinding, with damaged cover. Signed by the author.
20433.

2 400 HUF
Nosztalgia, család szerelem. Híres magyar költők válogatott versei. Összeáll.: Xu Quiang. Peking, 2009, Culture and Art Publishing House. Kínai nyelven. ISBN 978-7-5039-3673-9. Kiadói papírkötés, foltos.
20434.

2 200 HUF
5,95
6,47
Dante, [Alighieri]: The New Life. Translated by D[ante] G[abriel] Rossetti. New York,én.,Thomas Y. Crowell, 1 (címkép, Dante Gabriel Rossetti: Dantes Dream at the Time of the Death of Beatrice) t.+77 p. Angol nyelven. Rendkívül impozáns kiadói szecessziós egészbőr-kötésben, aranyozott, festett, vaknyomásos díszítésű elülső táblával, a gerincen sérüléssel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20435.

Dante, [Alighieri]: The New Life. Translated by D[ante] G[abriel] Rossetti. New York,én.,Thomas Y. Crowell, 1 (címkép, Dante Gabriel Rossetti: Dante's Dream at the Time of the Death of Beatrice) t.+77 p. Angol nyelven. Rendkívül impozáns kiadói szecessziós egészbőr-kötésben, aranyozott, festett, vaknyomásos díszítésű elülső táblával, a gerincen sérüléssel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

2 000 HUF
25
Közönséges Általános Iskolai önművelő könyv 2. kötet. Japán nyelven. Félvászon-kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
20436.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF