6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Emanuel Tov: Textual Criticism of the Hebrew Bible. Minneapolis, 2022, Fortress Press. Negyedik, javított és bővített kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. / Revised and Expanded Fourth Edition. In English language. Hardcover, with slightly damaged dust jacket.