22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Klasszikus magyar vívókard, acél pengével, esztergált fa markolattal, jelzett a pengén (S2000) és a kosáron (Made in Hungary), korának megfelelő, kopottas állapotban, h: 78 cm