5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Balatoni telekfelosztási építési szabályrendeletek és azok magyarázata. Balatoni Könyvtár 4. sz. Bp., 1935., M. Kir. Balatoni Intéző Bizottság, 87 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, kissé foltos borítóval.