Némethy Lajos, némethy: Nagyboldogasszonyról nevezett Budapestvári Főtemplom történelme
Második bővített munkálat (öt műmelléklettel). Esztergom, 1876. Horák Egyed. 239 + [1] p. + 5 t. (3 lith., 2 acélm., egy műmelléklet hiányzik és az utolsó lap. Kiadói papírkötésben sérült gerinccel
Budapest székesfőváros kerületi közigazgatásának szervezete. Az 1893. évi XXXIII. t.-cz. 24. §-a alapján a tanácscsal egyetértőleg kiadta: Halmos János, polgármester. Bp., 1900, Pesti Könyvnyomda Rt., 458+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a borítón némi kopással, kis foltokkal, az elülső szennylap kijár.
100 év a város peremén 1918-2018. (Az Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet története). Szerk.: Almásyné Kovács Éva, Bálint Éva, Mátéffy Balázs. Bp., 2018, Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet. Kiadói papírkötés.