https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 418

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880-90 körül. m: 63 cm, d: 22 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
11391.

Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880-90 körül. m: 63 cm, d: 22 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK

 
The item is not available
Starting price:
700 000 HUF
1 891,89
EUR
,
2 058,82
USD
Number of bids:
0
Villeroy & Boch, XIX. sz., judaika ivókorsó, platina mázas fajansz, tetején Dávid-csillag ábrázolással, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11392.

Villeroy & Boch, XIX. sz., judaika ivókorsó, platina mázas fajansz, tetején Dávid-csillag ábrázolással, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
260 000 HUF
702,70
EUR
,
764,71
USD
Number of bids:
0
Zsolnay kisplasztika - Kurkászó majmok. Terv.: Sinkó András, 1940-es évek. Savmaratott felületén eozinmázakkal festett, alján pajzspecsétes jelzéssel. Hibátlan, 14x10,5x8 cm
11393.

Zsolnay kisplasztika - Kurkászó majmok. Terv.: Sinkó András, 1940-es évek. Savmaratott felületén eozinmázakkal festett, alján pajzspecsétes jelzéssel. Hibátlan, 14x10,5x8 cm

 
The item is not available
Starting price:
190 000 HUF
513,51
EUR
,
558,82
USD
Number of bids:
0
cca 1900, Villeroy & Boch Mettlach Stein porcelán judaika boroskorsó. Opalinüveget utánzó krémporcelán alapon reliefszerű szőlő- és seregélyminták, elöl alakokkal közrefogott kartusban német szöveg. Billenthető ón fedélben belefoglalt porcelánon Dávid-csillag, benne szőlőfürt. Fogóján tűzhibával, apró kopottsággal, jelzett, m: 17 cm
11395.

cca 1900, Villeroy & Boch Mettlach Stein porcelán judaika boroskorsó. Opalinüveget utánzó krémporcelán alapon reliefszerű szőlő- és seregélyminták, elöl alakokkal közrefogott kartusban német szöveg. Billenthető ón fedélben belefoglalt porcelánon Dávid-csillag, benne szőlőfürt. Fogóján tűzhibával, apró kopottsággal, jelzett, m: 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
270,27
EUR
,
294,12
USD
Number of bids:
0
Villeroy & Boch, XIX. sz., empír futómintákkal és jellegzetes német figurákkal díszített váza. Platina mázas fajansz, Jelzett, minimális kopással, m: 22 cm
11396.

Villeroy & Boch, XIX. sz., empír futómintákkal és jellegzetes német figurákkal díszített váza. Platina mázas fajansz, Jelzett, minimális kopással, m: 22 cm

 
The item is not available
Starting price:
85 000 HUF
229,73
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
0
Zsolnay névjegykártyatartó vizet merítő nő alakkal. Eozin mázakkal borított porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 29,5x25,5x15 cm, ilyen méretben kuriózum!
11397.

Zsolnay névjegykártyatartó vizet merítő nő alakkal. Eozin mázakkal borított porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 29,5x25,5x15 cm, ilyen méretben kuriózum!

 
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
202,70
EUR
,
220,59
USD
Number of bids:
0
Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-as formaszám. Kézzel festett, jelzett porcelánfajansz, sérülésekkel, 26,5 cm
11398.

Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-as formaszám. Kézzel festett, jelzett porcelánfajansz, sérülésekkel, 26,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,22
EUR
,
235,29
USD
Number of bids:
0
Sarregouemines Louis 15 mintás teás készlet. Repedezett mázzal, 1 alj ragasztott, kopással antik fajansz, teljes.
11399.

Sarregouemines Louis 15 mintás teás készlet. Repedezett mázzal, 1 alj ragasztott, kopással antik fajansz, teljes.

 
The item is not available
Starting price:
95 000 HUF
256,76
EUR
,
279,41
USD
Number of bids:
0
Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus jelenetekkel játszadozó puttókkal, kézzel festett, jelzett, réz rátéttel, apró hajszálrepedéssel / Capodimonte porcelain box with embossed ornaments depicting playing puttos. Hand painted, with light crack. 14x9x6 cm
11400.

Capodimonte porcelán asztali díszdoboz, plasztikus jelenetekkel játszadozó puttókkal, kézzel festett, jelzett, réz rátéttel, apró hajszálrepedéssel / Capodimonte porcelain box with embossed ornaments depicting playing puttos. Hand painted, with light crack. 14x9x6 cm

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
129,73
EUR
,
141,18
USD
Number of bids:
0
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm
11401.

Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Number of bids:
0
Zsolnay bélyeghenger. XIX. sz., oldalán jelzett: ZSOLNAY felirat. Kis kopással, 9,5x6x6 cm
11402.

Zsolnay bélyeghenger. XIX. sz., oldalán jelzett: ZSOLNAY felirat. Kis kopással, 9,5x6x6 cm

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
148,65
EUR
,
161,76
USD
Number of bids:
0
Hummel kisfiú nyulakkal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
11403.

Hummel kisfiú nyulakkal. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
4

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment