150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
cca 1949 P. Angénieux f:50 1:1,5 lencsével , objektívvel, régi Meopta filmvetítő majdnem működőképes állapotban kopásokkal, objektív jó állapotban. Eredeti, sérült dobozában