10811.
463. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Vegyes grafika tétel, össz. 5 db: Székely Alex (1901-1968): A halál: pirkadat, 1947. Tus, papír. Jelzett. 30x21 cm. + Jelzés nélkül: Mária gyermekével. Vegyes Technika, karton. 24x18 cm. Hátoldalán Kondor B. és M. Chagall feliratokkal. stb,