Ex libris - small-graphics

Number of items: 38

1936 Bajor Ágost (1892-1958): Erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×5 cm
11038.

3 200 HUF
8,65
9,41
1957 Kékesi László (1919-1993): Ex musicis erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 12×7,5 cm
11039.

3 200 HUF
8,65
9,41
11040.

3 000 HUF
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris Márton Nagy, fametszet, papír, hátoldalon Macskássy János (1910-1993) rajza, 14×11 cm
11041.

8 000 HUF
1972 Magyar Kisgrafika. A XIV. Nemzetközi Ex Libris Kongresszus magyar ajándékmappája. Bp., 1972, Kisgrafika Barátok Köre, 29 t. Számozott (593./600) példány. Többek közt Gyulai Líviusz, Kass János kisgrafikáival. Komplett, hiánytalan! Kiadói mappában, egy hiánnyal (21.=Reich Károly.) Lapméret: 21x15 cm
11042.

2 400 HUF
11043.

6 000 HUF
Nátafalussy Kornél pre. r. kanonok könyvtárából (XIX. sz. vége/XX. sz. eleje). Nyomat, papír, jelzés nélkül. 4x6 cm. Nátafalussy Kornél Ferenc, nátafalvi, OPraem (1841-1907) tanár, tankerületi főigazgató, kir. tanácsos.
11044.

2 000 HUF
Ex bibliotheca Ladislai Czobell, rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Feltehetően Czóbel László XIX. sz. első felében élt nagybirtokos könyvjegye, 1,5×5,5 cm
11045.

1 200 HUF
Ex Libris I. de G., rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Feltehetően XVIII. sz. (hátoldalán 1774 datálással), 1,5×5 cm
11046.

1 200 HUF
Hans Graf Hardegg könyvjegye (XIX. sz.). Rézmetszet, akvarell, papír, jelzés nélkül. 6x3,5 cm.
11047.

2 000 HUF
Bibliotheca Comitis Georgii Károlyi (ex libris gróf Károlyi György, címerrel, XIX. sz.). Ismeretlen technika, papír, jelzés nélkül 3x5,5 cm. Nemesi címerrel!
11048.

1 800 HUF
Haranghy Jenő (1894-1951): Pinterits Tibor könyve, klisé, papír, jelzett, 11×9 cm
11049.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF