Engravings

Number of items: 88

Jelzés nélkül: Mesét olvasó anya. Kézzel színezett rézmetszet, papír, dekoratív dombornyomott keretben XVIII. sz.. Körbevágva. Paszpartuban. 11x14 cm
11100.

Jelzés nélkül: Mesét olvasó anya. Kézzel színezett rézmetszet, papír, dekoratív dombornyomott "keretben" XVIII. sz.. Körbevágva. Paszpartuban. 11x14 cm

2 400 HUF
Ludwig Andreas von Khevenhüller, Graf von Aichelberg-Frankenburg (1683-1744), a magyar király tárbornagya, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, szakadással, körbevágva, 24x17 cm
11101.

3 200 HUF
8,65
9,41
Johannes Esaias Nilson (1721-88): II. József portréja, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, paszpartuban, 25x15 cm
11102.

3 800 HUF
10,27
11,18
Musestunden. Színezett litográfia, papír. Jelzés nélkül. XIX. sz. Dekoratív, sérült fakeretben, 27×37 cm
11103.

1 400 HUF
cca 1650-1700 II. Lajos magyar király portréja (Ludovicus secundus rex Hungariae). Rézmetszet, papír. Helyenként kissé foltos, lap tetején egy apró lyukkal. 21,5x15 cm
11104.

4 600 HUF
12,43
13,53
cca 1850 Kiskőszeg látképe, Battina an der Donau, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts, jelzés nélkül, 10x14,5 cm
11105.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1800 Francis Drake brit admirális rézmetszetű portréja 15x17 cm
11106.

4 800 HUF
12,97
14,12
6 db régi itáliai városokat és tájakat ábrázoló metszet (Torino, Pavia, Róma, Palermo, Messina, Como). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos. 10x14 cm körüli méretekben.
11107.

2 200 HUF
5,95
6,47
5 db régi svájci tájakat és épületeket ábrázoló metszet (Tell háza, Staubbach vízesés, Gessler tornya stb.). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos. Lap széle részben kissé sérült. 9x14 cm körüli méretben.
11108.

1 800 HUF
7 db amerikai (USA) épületeket ás tájakat ábrázoló metszet (Kvékerek első temploma Philadelphiában, Franklin intézete, Erie-tó stb.). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos vagy kissé foltos. Lap széle részben kissé sérült. 13x9 cm körüli méretekben.
11109.

2 200 HUF
5,95
6,47
A klérus, a világi rendek, a házasság, a múzsák, erőd (stb.). 7 db rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Feltehetően a Schauplatz d. Natur und Künste, (1776) c. könyvből, hátoldalán feliratozott. Néhány apró folttal. Jobb alsó sarkában és a lap széle részben vágott, 10x13 cm k. méretben.
11110.

2 200 HUF
5,95
6,47
3 db régi svéd bányákat és várost (Örebro) ábrázoló metszet. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. közepe. Mind foltos. Lap széle kissé sérült. 13x9 cm körüli méretben.
11111.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF