Engravings

Number of items: 88

11088.

3 400 HUF
9,19
10,00
11089.

5 000 HUF
Luigi Rubio (1797-1882) után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: Velencei hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban. Kissé foltos. 43,5x33 cm
11090.

3 000 HUF
11091.

4 000 HUF
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
11092.

3 000 HUF
Habsburg Margit (Parmai Margit, 1522-1586) portréja, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérülésekkel, 26x18 cm
11093.

3 000 HUF
Franz Jaschke (1775-1842): Horvát asszonyok (Weiber von Szluin in Croatien). Akvarellel színezett rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 35x27 cm
11094.

6 000 HUF
ca 1840 Lord Byron: Mazeppa c. munkájának 4 db nagy méretű litografált illusztrációja francia és flamand nyelvű képaláírásokkal. Képméret 29x20 cm. lapméret 38x29 cm lap szélén beszakadásokkal /  c. 1840 Lord Byron: Mazeppa c. 4 large lithographed illustrations of his work with captions in French and Flemish. Image size 29x20 cm. page size 38x29 cm with tears on the edge of the page
11095.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1800 Fejtípusok Rézmetszet 19x27 cm beszakadással, hajtásnyommal
11096.

1 200 HUF
I. János burgundi herceg (Rettenthetetlen János, 1371-1419) portréja, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, foltos, körbevágva, 28x17 cm
11097.

3 000 HUF
IV. (Ürestarisznyájú) Habsburg Frigyes (1382-1439) Hátsó-Ausztria hercege, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágva, lap teteje papírra kasírozva, 19x14 cm
11098.

3 000 HUF
11099.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF