Books: Travelling, Local History

Number of items: 252

19000.

34 000 HUF
91,89
100,00
Szabolcs vármegye. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monografiája. Bp.,(1900), Apollo,(Légrády-ny.),XV+574 p. +12 (közte 4 színes tábla) t. + 2 (Szabolcs vármegye térképe, Nyíregyháza térképe) t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, színezett lapszélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, a címlap előtti lapon szakadással, a címlapon régi intézményi bélyegzéssel.
19001.

28 000 HUF
75,68
82,35
Podlaha, Ant., Louis Feller: Guide de LÉglise Métroplitaine de St. Guy á Prague. Parague, 1909. 25p. Kiadói papírkötésben
19002.

24 000 HUF
64,86
70,59
Gaal György-Gránitz Miklós: Örök Házsongárd. 1-2. kötet. Kolozsvár és sírkertje a századok sodrában. Bp.,2010, Pharma Press. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. másopdik kötet DEDIKÁLT!
19003.

20 000 HUF
54,05
58,82
19004.

42 000 HUF
113,51
123,53
19005.

9 000 HUF
24,32
26,47
19006.

7 500 HUF
20,27
22,06
Kertész Róbert (1901-1960): Feltámad a félhold I-II. köt. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 1-160 p.,4+161-347+1 p.+32 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. 2. kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal, egészoldalas és szövegközti térképekkel, valamint egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés,. nagyon szép állapotban!
19007.

12 000 HUF
32,43
35,29
16
Temesy Győző (1887-1977): Sasok országában. 45 képpel és 12 térképvázlattal. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 209+1 p.+12 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. nagyon szép állapotban!
19008.

8 000 HUF
10
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: A selyem útja. I.-II. kötetek. Ford.: vitéz Mezey Dénes. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 144 p. + 10 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben., nagyon szép állapotban!
19009.

8 000 HUF
22
Ligeti Lajos (1902-1987): Afgán földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin-Társulat, 219+3 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblákkal) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. . Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. nagyon szép állapotban!
19010.

6 000 HUF
13
Cholnoky Jenő (1870-1950): A Földközi-tenger. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1939], Franklin-Társulat, 184+2 p.+ 20 t. (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák). Szövegközi és egészoldalas ábrákkal és térképekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. nagyon szép állapotban!
19011.

6 000 HUF
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF