Number of items: 464

21176.

800 HUF
Navarrai Margit: Heptameron. Navarrai Margit királynő hetvenkét pajzán története a XVI. század közepéről. Fordította: Antal László. Illusztrálta: Würtz Ádám. 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, .Sorszámozott 736 /2850
21177.

1 600 HUF
Wuint József, Drozdy Gy.: szerk: A magyar gyermek olvasókönyve. Bp., 1927. Révai. 368p. Kiadói papírborítóval
21178.

1 600 HUF
Tamás István: A szegedi pedellus. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói rajzos papírkötésben. Kner Jucika ex librisével. Terv Kozma Lajos.
21179.

1 600 HUF
21
Upton Sinclair: Letűnt világ I-II. Budapest, 1945, Renaissance. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, kissé kopott papír védőborítón apró szakadásokkal, kissé sérült kötéssel.
21180.

1 600 HUF
Upton Sinclair: Két világ között I-II. Budapest, 1945, Renaissance. A borító Hámori György munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, kissé sérült papír védőborítóval.
21181.

1 600 HUF
Humor a romok közt. [Róma] Roma, 1957. Tipolitografia Adriana. 62 + [2] p. Első kiadás. Az 1956-os forradalom eltiprása után kiadott viccgyűjtemény a Rákosi- és a Kádár-korszak pártfunkcionáriusait, vezetőit és jellegzetes kiszolgálóit teszi nevetségessé, oldalszámozáson belül néhány egész oldalas és szövegközti rajzzal. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban. Ritka.
21182.

4 000 HUF
9
Lomb Kató: Nyelvekről jut eszembe... (Dedikált.) (Budapest), 1983. (A szerző kiadása - Egyetemi Nyomda). 141 + [3] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Németh Andornak with my very best wishes, Lomb Kató. A kötet szerzője Lomb Kató (1909-2003) műfordító, ismeretterjesztő könyvek szerzője, tolmács, a világ első szinkrontolmácsainak egyike. Fűzve, színes kiadói borítóban. Jó példány.
21183.

Lomb Kató: Nyelvekről jut eszembe... (Dedikált.) (Budapest), 1983. (A szerző kiadása - Egyetemi Nyomda). 141 + [3] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Németh Andornak with my very best wishes, Lomb Kató". A kötet szerzője Lomb Kató (1909-2003) műfordító, ismeretterjesztő könyvek szerzője, tolmács, a világ első szinkrontolmácsainak egyike. Fűzve, színes kiadói borítóban. Jó példány.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF