https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 464

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Staud Géza: Dramaturgiai vázlatok. Színháztudományi alapvetés. Bp., 1945, Népszava, 135+1 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, az utolsó lapokon lapszéli szakadásokkal (6 lap, 125-135+1 p.)
21004.

Staud Géza: Dramaturgiai vázlatok. Színháztudományi alapvetés. Bp., 1945, Népszava, 135+1 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, az utolsó lapokon lapszéli szakadásokkal (6 lap, 125-135+1 p.)

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Angus McLaren: Szexualitás a 20. században. Osiris Könyvtár. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés.
21005.

Angus McLaren: Szexualitás a 20. században. Osiris Könyvtár. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1
Maurice Maeterlinck 3 műve [Egybekötve]:   Maurice Maeterlinck: A méhek élete. Ford.: Binder Jenő. Bp., 1912, Franklin, 286+2 p.;   Monna Vanna. Dráma három felvonásban. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p.;  A kék madár. Mesejáték öt felvonásban, tíz képben. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p.   Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
21006.

Maurice Maeterlinck 3 műve [Egybekötve]: Maurice Maeterlinck: A méhek élete. Ford.: Binder Jenő. Bp., 1912, Franklin, 286+2 p.; Monna Vanna. Dráma három felvonásban. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p.; A kék madár. Mesejáték öt felvonásban, tíz képben. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Bene Lajos: Magyar tanítók évkönyve. 1936-37. Szerk.: - -. Bp.,(1937), Dante,539+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső táblán felső élén sérülésnyommal, foltos lapokkal, a hátsó szennylap szakadt.
21007.

Bene Lajos: Magyar tanítók évkönyve. 1936-37. Szerk.: - -. Bp.,(1937), Dante,539+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső táblán felső élén sérülésnyommal, foltos lapokkal, a hátsó szennylap szakadt.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai. Huszonharmadik ezer. 371 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
21008.

Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai. Huszonharmadik ezer. 371 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Pilinszky János Márkus Annának. Kézirat. Domokos Mátyás utószavával. Bp.,2001., Nap. Kiadói papírkötés, kissé kopott kiadói kartontokban. Számozott (88./100) példányban.
21009.

Pilinszky János Márkus Annának. Kézirat. Domokos Mátyás utószavával. Bp.,2001., Nap. Kiadói papírkötés, kissé kopott kiadói kartontokban. Számozott (88./100) példányban.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
1
A semmi napja mielőtt. Tandori Dezső rajzaival. Pilinszky János verseihez. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 2008, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.
21010.

"A semmi napja mielőtt." Tandori Dezső rajzaival. Pilinszky János verseihez. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 2008, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Eörsi István: A csomó. Elbeszélések. A szerző, Eörsi István (1931-2005) által Lakatos István (1927-2002) Kossuth-díjas magyar költő, írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1995,  Pesti Szalon, 429 p. Kiadói kartonált papírkötés, címlapon gyűjteményi bélyegzővel.
21011.

Eörsi István: A csomó. Elbeszélések. A szerző, Eörsi István (1931-2005) által Lakatos István (1927-2002) Kossuth-díjas magyar költő, írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1995, Pesti Szalon, 429 p. Kiadói kartonált papírkötés, címlapon gyűjteményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Ladányi Mihály. Bp., 1990, Téka. Hasonmás kötet. Megjelent 1000 számozott példányban. Számozott (457.) példány. Kiadói papírkötés, kiadói kissé foltos papírborítóval, máskülönben jó állapotban.
21012.

Ladányi Mihály. Bp., 1990, Téka. Hasonmás kötet. Megjelent 1000 számozott példányban. Számozott (457.) példány. Kiadói papírkötés, kiadói kissé foltos papírborítóval, máskülönben jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Kazinczy Ferenc: Tövisek és virágok. H.n., é.n., Kazinczy Társaság és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Hasonmás kiadás. Megjelent 600 példányban. Kiadói papírkötés.
21013.

Kazinczy Ferenc: Tövisek és virágok. H.n., é.n., Kazinczy Társaság és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Hasonmás kiadás. Megjelent 600 példányban. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Szabó Lőrinc hévízi versesfüzete. Csak hasonmás szöveg! A tanulmány kötet hiányzik. [Hévízi Könyvtár 11. Bp., 1997,Hévíz Város Önkormányzata,] 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
21014.

Szabó Lőrinc hévízi versesfüzete. Csak hasonmás szöveg! A tanulmány kötet hiányzik. [Hévízi Könyvtár 11. Bp., 1997,Hévíz Város Önkormányzata,] 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Pilinszky János: Versfüzet. Hasonmás kiadás. Hafner Zoltán utószavával. Bp., 1997, Kortárs Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
21015.

Pilinszky János: Versfüzet. Hasonmás kiadás. Hafner Zoltán utószavával. Bp., 1997, Kortárs Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment