Tétel

6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD

Description:

Gratulationsbuch oder die neuesten und vorzüglichen Wünsche und Gedichte beim Jahreswechsel, an Geburts- und Namenstagen und bei anderen feltlichen Gelegenheiten. Für die Jugend und ihre Freunde. Zweite Ausgabe. Tuttlingem 1858. Verlag von E. L. Kling. [2] + V-VI + 360 p. Az ifjúság használatára szánt német nyelvű gratulációs könyvecskénk döntően üdvözlő költeményeket tartalmaz az élet számos ünnepi alkalmára, úgymint verseket évfordulókra, születés- és névnapokra, kiegészítésképpen pedig formaleveleket az atyának, a családanyának, nagybácsiknak és egyéb, tisztelettel megközelítendő hatalmasságoknak. Példányunk a gyűjtemény második kiadásából származik. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés és katalógusszám, az oldalakon halvány foxing. Példányunk repülő előzékei, belívének első két levele hiányzik, a 6. ív két első és két utolsó levele kétszer bekötve, ugyanezen ív négy levele hiányzik. Enyhén kopott korabeli félvászon kötésben. Jó példány.

Share:

Photo of the item taken by : ufk