20158.
463. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Kiss, Ferenc - Szentágothai, János: Anatomischer Atlas des menschlichen Körpers 2-3. Bände. Bp., 1974, Akadémiai - Medicina. Német és latin nyelven. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.