Weapons, knives

Number of items: 14

Nagy István Érd, egyedi készítésű, jelzett rugós bicska. Agancs, réz. Nyitva 25,5 cm. Kiváló állapotban!
17344.

22 000 HUF
59,46
64,71
Solingen Friedr. Herder Abr. Sohn Don Carlos bőrvágókés. Réz berakásos nyéllel, jelzett, 19x15,5 cm, dobozában
17345.

Solingen Friedr. Herder Abr. Sohn "Don Carlos" bőrvágókés. Réz berakásos nyéllel, jelzett, 19x15,5 cm, dobozában

20 000 HUF
54,05
58,82
Choora, afgán tőr, XIX. sz., berakásos csont markolattal, bambusz hüvellyel, h: 30 cm / Choora, Afghan dagger, 19th century, with an inlaid bone handle and a bamboo scabbard, length: 30 cm.
17346.

15 000 HUF
40,54
44,12
Modern hagyományőrző lándzsa replika, fa, fém, h: 96 cm
17347.

9 000 HUF
24,32
26,47
Modern hagyományőrző buzogány replika, fa, fém drótozással, h: 82 cm
17348.

5 000 HUF
Tradicionális íj. Faragott díszítéssel, fáján némi repedéssel, de összességében jó állapotban, h: 120 cm
17349.

8 000 HUF
2 db régi dárdafej, rozsdás, h: 45-50 cm
17350.

12 000 HUF
32,43
35,29
Régi japán vakizasi. Rozsdás állapotban, h: 25 cm
17351.

10 000 HUF
27,03
29,41
Borsszóró pisztoly, antikolt, gyűjtői replika kis sérüléssel h: 22 cm
17352.

18 000 HUF
48,65
52,94
2 db Alaska Bowie? kés bőrtokban, egyik jelzetlen, másik bőr tokon jelzett. Kopással, h: 24-35 cm
17353.

4 800 HUF
12,97
14,12
Lion machete jelzett 63 cm
17354.

Lion machete jelzett 63 cm

5 000 HUF
Venezia kés, karneváli díszítéssel, h: 30 cm
17355.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF