Printed Materials

Number of items: 426

1901 Franczia Divatlap - A Magyar Bazár Franczia divatlapja, 1901/18.szám - 10 oldalon; egy 1db kihajtható színes rotációs fametszetű tábla, selyempapír szabásrajz-melléklet hiányzik, címlapon középtájon kb. 15 cm hosszúságú szakadással
17899.

28 000 HUF
75,68
82,35
Magyar czímeres emlékek. - Monumenta Hungariae Heraldica. Közli: Fejérpataky László II. füzet Bp., 1902, A Magyar Tudományos Akadémia támogatásával kiadja a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság. (Franklin ny. - Ullmann József [ny.]). 68, [4]p.,+ 25 t (Címerrajzok) Kötés nélkül, lapok alja kissé sérült.
17900.

4 000 HUF
1903 Meghívó udvari ebédre kitöltetlen 20x14 cm
17901.

1 600 HUF
1903 (Besztercebányai) Havi szemle. Szépirodalmi, tudományos és művészeti folyóirat. III. évf. 3., 6., 7. számok litografált címlappal
17902.

4 000 HUF
1903 Emléklapok az Iparosok Mária-gyülekezetének második évéről 42p
17903.

900 HUF
2,43
2,65
1904 Budapest látóképe az összes (5) Dunahidakkal, Magyar Mérnök és Építész Egylet Közlöny műmelléklete, nyomat, papír, lapméret: 96x31cm; képméret: 75x20cm
17904.

16 000 HUF
43,24
47,06
17905.

3 600 HUF
9,73
10,59
1906 Az S. M. Kaiserin Auguste Victoria személyszállótó hajó két klf étlapja / 2 menu cards of the ship Kaiserin Auguste Victoria
17906.

3 600 HUF
9,73
10,59
1907 Kolozsvár Keresk. Akad. baráti kötelezvény (fogadalom) érettségi találkozóról, díszes szecessziós illusztrált papíron, sarkaiban foltos + 1919 egyik diák kérvénye a közoktatásügyi miniszterhez
17907.

2 000 HUF
1907-12 Turista Közlöny. Turista tanügyi folyóirat 8 szórványszáma. Szerk.: Moussong Géza. Kiadja: Magyar Tanítók Turista Egyesülete. Kiadói papírkötés, vegyes, többségében jó állapotban, részben felvágatlan példányok.
17908.

2 000 HUF
1907 Westungarischer Weinbergsbote, 1907/ 19.lapszám.  Az 1897-1908 között megjelenő német nyelvű szaklapot Pozsony és a szomszédos Sopron vármegye németajkú szőlőművelői olvasták. Kiadói papírkötésben, borító foltos és kissé sérült
17909.

8 000 HUF
1909 Magyar Bazár, 1902/19.sz., címlapon br. Wesselényi Miklóssal. 136-142.o + 4 o. kézimunka melléklet 9-12. oldalszámozással, lapszéli apró szakadásokkal, utolsó lap tetején szöveget nem érintő kisebb sérüléssel
17910.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF