Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 25

Forrai Miklós: A karvezető. Csiky Gyula rajzaival. Bp., 1941, Magyar Kórus, 127+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
17620.

3 600 HUF
9,73
10,59
Bartók Béla: Kékszakállú herceg vára. c opera szövegkönyve Bluebeards Castle Opera in one act. Libretto Text by Bela Balazs, Mucis by Bela Bartok. Boosey and Hawkes, 1952. 16p.
17621.

Bartók Béla: Kékszakállú herceg vára. c opera szövegkönyve Bluebeard's Castle Opera in one act. Libretto Text by Bela Balazs, Mucis by Bela Bartok. Boosey and Hawkes, 1952. 16p.

6 000 HUF
Legujabb katonadal. A két tábori lap, énekhangra és zongorára Nagy Zsigmond verse. Bp., 1942, Magyar Muzsikus. Kotta. 3 sztl. oldal. Nagy Zsigmond által DEDIKÁLT! + Nádasdi Géza: Nem hiszek én. Kotta.
17622.

2 000 HUF
Popély Gyula: A pozsonyi Bartók Béla Dalegyesület. Nemzetiségi füzetek 3. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
17623.

1 600 HUF
3 darab pánsíp, 11x15,5 cm
17624.

3 darab pánsíp, 11x15,5 cm

1 800 HUF
1938 2 db Walt Disney kotta, Hófehérke és a hét törpe, francia és angol nyelven. Kiadói papírkötés, szakadásokkal, egyik borítója ragasztott elvált, egyikben tollal írt magyar ny. fordítással.
17625.

6 000 HUF
Marczell Katalin: Verőfogás. Interjúk magyar dobosokkal. hn., 2008, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17626.

1 600 HUF
Liszt a miénk! Írták: Bartók Béla, Csatkai Endre, Hubay Jenő, Isoz Kálmán, Molnár Antal, Papp Viktor, Guy de Pourtalés, Somssich Andor, Szita Oszkár, Varró István. Hubay Jenő előszavával. Bp., 1936, Dante. Kiadói kopott félbőr-kötés.
17627.

3 000 HUF
1954-1958 Vegyes kotta tétel, 3 db: Erkel Ferenc: Szoprán-áriák, Lehár Ferenc operettjeiből III. füzet, András Béla: Csipkerózsika. Változó állapotban.
17628.

1 600 HUF
Dohnányi Ernő, Goth Ernő: A tenor. Vígopera 3 felvonásban. Szövegkönyv. Debrecen-Bp., é.n., Csáthy Ferenc. 64 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos és kissé sérült borítón címke maradvánnyal, egy lapon tollas jelölésekkel.
17629.

800 HUF
cca 1900 Párizsi Operett műsorfüzete a Bécsi Operett vendégszerepléséről Lehár Ferenc, Karczag V. arcképével, operettjeivel, sok reklámmal 20 p.
17630.

2 600 HUF
7,03
7,65
Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói haránt-alakú illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17631.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF