Number of items: 523

11499.

400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
11500.

340 000 HUF
918,92
1 000,00
cca 1881, Zsolnay áttört mintás duplafalú díszedény. Gazdag áttört mintával díszített, sárkányt formázó fedélfogóval. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Repedezett mázzal, belsejében erősebb mázrepedésekkel. Kopással, d: 21 cm, m: 22 cm
11501.

280 000 HUF
756,76
823,53
11503.

190 000 HUF
513,51
558,82
1874 körül, Zsolnay virágmintás díszváza. Festett porcelánfajansz. Szűkülő talpról szélesedő gömbölyded vázatesten mézsárga csíkokkal tagolt mezőkben stilizált pázsitminta, illetve medalionokban krizantém- és liliomminták. Jelzett: alján masszába nyomott Z.W. PÉCS felirat és formaszám. Kis kopással, m: 21,5 cm
11504.

220 000 HUF
594,59
647,06
11505.

170 000 HUF
459,46
500,00
Villeroy & Boch Vivian Gold 12 személyes mokkás és teás készlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan. 51 darabos. Kanna 23 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
11506.

110 000 HUF
297,30
323,53
11507.

130 000 HUF
351,35
382,35
11508.

150 000 HUF
405,41
441,18
Herend Rothschild mintás kávés készlet. Jelzett, teljes, kézzel festett, kiöntő fedelének belsejében kis lekopás, egyik csészealjon repedésvonal. Sárga rózsa fogókkal.
11509.

140 000 HUF
378,38
411,76
11510.

110 000 HUF
297,30
323,53
11511.

100 000 HUF
270,27
294,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF