https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Glass-objects

Number of items: 245

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
11593.

Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
300 000 HUF
821,92
EUR
,
895,52
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Murano: Madár pár. Kézzel készült üveg, egyik jelzett, hibátlan állapotban, m: 15-16 cm, h: 19-20 cm, gyűjtői darab!
11594.

Murano: Madár pár. Kézzel készült üveg, egyik jelzett, hibátlan állapotban, m: 15-16 cm, h: 19-20 cm, gyűjtői darab!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
40 000 HUF
109,59
EUR
,
119,40
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzéssel, ingával, hibátlan, 57x34 cm
11595.

Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzéssel, ingával, hibátlan, 57x34 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
60 000 HUF
164,38
EUR
,
179,10
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
L. Dal Borgo Murani Venezia: Design váza. Jelzés nélkül, hibátlan kézzel készült darab, m: 20,5 cm
11596.

L. Dal Borgo Murani Venezia: Design váza. Jelzés nélkül, hibátlan kézzel készült darab, m: 20,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
30 000 HUF
82,19
EUR
,
89,55
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Moser jellegű zöld bonbonniere. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással d: 14 cm
11597.

Moser jellegű zöld bonbonniere. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással d: 14 cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,79
EUR
,
59,70
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
20 000 HUF
Gallé TIP váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11598.

Gallé TIP váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
20 000 HUF
54,79
EUR
,
59,70
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
cseh, XIX. sz. második fele, Haida kék italos üveg és 3 darab pohár, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 8-24 cm
11599.

cseh, XIX. sz. második fele, Haida kék italos üveg és 3 darab pohár, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 8-24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
18 000 HUF
49,32
EUR
,
53,73
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
cca XIX. sz. Foncsor üveg Jézus szobor, kopással, m: 19,5 cm
11600.

cca XIX. sz. Foncsor üveg Jézus szobor, kopással, m: 19,5 cm

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
38,36
EUR
,
41,79
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
14 000 HUF
Vladislav Urban design cseh lila üveg váza, 1960 körül, jelzés nélkül, m:14cm
11601.

Vladislav Urban design cseh lila üveg váza, 1960 körül, jelzés nélkül, m:14cm

 
Sold
Starting price:
13 000 HUF
35,62
EUR
,
38,81
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
13 000 HUF
Nagyméretű Chribska színátmenetes üvegváza, terv.: Josef Hospodka. Aljánál kis pattanással, jelzés nélkül, m: 17 cm
11602.

Nagyméretű Chribska színátmenetes üvegváza, terv.: Josef Hospodka. Aljánál kis pattanással, jelzés nélkül, m: 17 cm

 
Sold
Starting price:
9 500 HUF
26,03
EUR
,
28,36
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
9 500 HUF
1930 Katolikus emlékpohár, kézzel festett, szép állapotban, m: 21,5 cm
11603.

1930 Katolikus emlékpohár, kézzel festett, szép állapotban, m: 21,5 cm

 
Sold
Starting price:
15 000 HUF
41,10
EUR
,
44,78
USD
Number of bids:
4
Hammer price:
17 000 HUF
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 16,5 cm
11604.

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 16,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
13 000 HUF
35,62
EUR
,
38,81
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment