Number of items: 342

11246.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
180 000 HUF
493,15
537,31
  Add to cart
  Remove
11247.

Available
180 000 HUF
493,15
537,31
  Add to cart
  Remove
Zsolnay modern fenyős tájképes tányér, cca 1960, jelzett, kis kopásokkal, gyűjtői darab, d: 24,5 cm
11248.

11 000 HUF
30,14
32,84
Hammer price:
11 000 HUF
cca 1920-1940, Aelteste Volkstedter háromrészes, női alakkal díszített gyertyatartó. Kézzel festett és plasztikus rózsákkal, valamint kosarat vivő női figurával, aranyozott részekkel. Jelzett, kis sérülésekkel, illetve a női figura kezei hiányoznak, feje ragasztott, teljes magasság: 49,5 cm
11249.

Available
40 000 HUF
109,59
119,40
  Add to cart
  Remove
cca 1900/1910 Bernard Bloch jardiniere. Kézzel festett formába öntött porcelánfajansz, épületromban nézelődő gyermekek figuráival. Jelzett, repedésvonallal, 25x13x20 cm
11250.

Available
34 000 HUF
93,15
101,49
  Add to cart
  Remove
11251.

Available
60 000 HUF
164,38
179,10
  Add to cart
  Remove
11253.

Available
40 000 HUF
109,59
119,40
  Add to cart
  Remove
11254.

Available
30 000 HUF
82,19
89,55
  Add to cart
  Remove
11255.

Available
60 000 HUF
164,38
179,10
  Add to cart
  Remove
11256.

Available
100 000 HUF
273,97
298,51
  Add to cart
  Remove
1937, VI. György brit király koronázása emlékcsésze aljjal. George Warrilow & Sons gyár, a király és a királyné arcképével díszítve, minimális kopottsággal, d: 14,5 cm, m: 7,5 cm
11257.

2 000 HUF
5,48
5,97
Hammer price:
2 800 HUF
cca 1885 Zsolnay lakodalmas fazék. Szürkemázas, formába öntött finomfajansz, jelzés nélkül, masszába nyomott formaszámmal, mázrepedésekkel, m: 31 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11258.

6 000 HUF
16,44
17,91
14
Hammer price:
17 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events