Number of items: 601

Haraszty István (1934-2022): Gyarmathy Tihamér emlékére, 2006. Akril, karton, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40×50 cm
10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
160 000 HUF
438,36
477,61
  Add to cart
  Remove
10001.

Available
190 000 HUF
520,55
567,16
  Add to cart
  Remove
Hanna Melanie/Mela (1892-1973): Csodakerék, 1921. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29x37 cm
10002.

80 000 HUF
219,18
238,81
Hammer price:
80 000 HUF
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Vörös és fekete (cím nélkül). Olaj, applikáció (tükör darabok), fa. Jelzés nélkül. Sérült. 56x37x2 cm.
10003.

Available
70 000 HUF
191,78
208,96
  Add to cart
  Remove
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Kiskirály csókkal, dinamittal. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott: III/VI, lapméret: 37×27 cm. Lap alján Vincze Mill és művész szárazpecsétjeivel. Hátodalán a művész biográfiájával.
10004.

Available
50 000 HUF
136,99
149,25
  Add to cart
  Remove
Aknay János (1949-): Angyali üdvözlet. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA II./IV. számozással. 29x24,5 cm / computer print on paper, signed, artists proof EA II/IV.
10005.

Aknay János (1949-): Angyali üdvözlet. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA II./IV. számozással. 29x24,5 cm / computer print on paper, signed, artist's proof EA II/IV.

Available
38 000 HUF
104,11
113,43
  Add to cart
  Remove
10006.

Available
220 000 HUF
602,74
656,72
  Add to cart
  Remove
Koppány Attila (1947-): Ipari táj, 2022. Akril, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Székesfehérvári Művészek Társasága, téli tárlat, Pelikán Galéria, 2023. Fakeretben. 50x50 cm.
10007.

Available
130 000 HUF
356,16
388,06
  Add to cart
  Remove
Koppány Attila (1947-): Hommage a Erdős János, 2022. Akril, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Székesfehérvári Művészek Társasága, téli tárlat, Pelikán Galéria, 2023. Fakeretben. 50x50 cm.
10008.

Available
130 000 HUF
356,16
388,06
  Add to cart
  Remove
10009.

Available
110 000 HUF
301,37
328,36
  Add to cart
  Remove
10010.

Available
50 000 HUF
136,99
149,25
  Add to cart
  Remove
10011.

Available
600 000 HUF
1 643,84
1 791,04
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events