Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 206

10612.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
120 000 HUF
328,77
358,21
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Szocreál világ. Olaj, vászon. Sérült. Vakráma nélkül. Összehajtva. 200x246 cm
10613.

60 000 HUF
164,38
179,10
Hammer price:
60 000 HUF
Barabás jelzéssel (Barabás Etelka?), 1910-30 körül: Velencei részlet gondolával. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100x69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10614.

Available
70 000 HUF
191,78
208,96
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül, feltehetően Réth Alfréd (1884-1966) műve: Idős hölgy képmása. Olaj, karton. Mellékelve Széchenyi Művészeti Központ, a Magyar Nemzeti Galéria Leányvállalata számlájának másolata 1986-ból, Pető Lilla igazságügyi szakértő igazolásával. Hátoldalán Széchenyi Művészeti Központ címkéjével és MNG bélyegzővel. Fakeretben, 42×34,5 cm
10615.

46 000 HUF
126,03
137,31
Hammer price:
46 000 HUF
Jelzés nélkül, 1910-30 körül: Velencei részlet. Olaj, karton. Szecessziós, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x35,5 cm.
10616.

36 000 HUF
98,63
107,46
Hammer price:
36 000 HUF
Jelzés nélkül. magyar festő, XX. sz. első fele: Önarckép tükörben. Olaj, vászon, javított. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 60,5×50,5 cm
10617.

42 000 HUF
115,07
125,37
Hammer price:
42 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Istenes Szent János. Olaj, vászon. Restaurált. Hátoldalán Fr. Isaios Pokorny Pourmhrzigen felirattal. Fakeretben. 53x38 cm
10618.

Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Istenes Szent János. Olaj, vászon. Restaurált. Hátoldalán "Fr. Isaios Pokorny Pourmhrzigen" felirattal. Fakeretben. 53x38 cm

36 000 HUF
98,63
107,46
Hammer price:
36 000 HUF
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Katona portréja. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, hátoldalán londoni művészellátó címkéjével, 18,5×14 cm
10619.

20 000 HUF
54,79
59,70
16
Hammer price:
48 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő: Katona tájban, 1941 (feltehetően erdélyi bevonulás idejéből). Ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 24×16 cm
10620.

Available
10 000 HUF
27,40
29,85
  Add to cart
  Remove
10621.

Available
15 000 HUF
41,10
44,78
  Add to cart
  Remove
10622.

Available
16 000 HUF
43,84
47,76
  Add to cart
  Remove
10623.

Available
38 000 HUF
104,11
113,43
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events