Ex libris - small-graphics

Number of items: 54

1936 Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris eroticis, rézkarc, papír, jelzett, 8×5 cm
10823.

8 000 HUF
21,92
23,88
Hammer price:
8 500 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris Radványi Román Károly, erotikus rézkarc, papír, jelzett, 7×11 cm
10824.

8 000 HUF
21,92
23,88
13
Hammer price:
15 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Bajor Ágost könyve, erotikus rézkarc, papír, jelzett, 9×8 cm
10825.

8 000 HUF
21,92
23,88
16
Hammer price:
32 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris Dr. M. Joh. Gábor, rézkarc, papír, jelzett, 13,5×8,5 cm
10826.

6 000 HUF
16,44
17,91
Hammer price:
7 000 HUF
1931 Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris Zámborszky Lilly, rézkarc, papír, jelzett, 13,5×9,5 cm
10827.

3 200 HUF
8,77
9,55
Hammer price:
12 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Pirók Stefi könyve, rézkarc, papír, jelzett, 13,5×9,5 cm
10828.

6 000 HUF
16,44
17,91
10
Hammer price:
13 000 HUF
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ex libris Vitéz Bayer-Bayor Ágost, rézkarc, papír, jelzett, 9,5×13 cm
10829.

6 000 HUF
16,44
17,91
Hammer price:
6 000 HUF
Horváth Endre (1896-1954): Szerzetesek lenéznek Budapestre. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×11,5 cm
10830.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 400 HUF
12,05
13,13
  Add to cart
  Remove
Berczy jelzéssel: Frivol akt kisgrafika. Heliogravür. ca 1940 12x10 cm
10831.

2 000 HUF
5,48
5,97
Hammer price:
2 000 HUF
Parobek Alajos (1896-1947): Ex Musici, Weisz Imre. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lap széle sérült, 7×11 cm
10832.

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove
Arady Kálmán: Közlemények a régi magyar ex librisek köréből II. Exlibris-adatok a XIX. századi olvasótársaságok és kölcsönkönyvtárak történetéhez. Különlenyomat a Magyar Könyvszemle LXXVII. 1964. évi 3. számából. Bp., 1964, Akadémiai. 247-253. p. Kiadói papírkötés.
10833.

Available
1 800 HUF
4,93
5,37
  Add to cart
  Remove
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ex libris Dr. Erődi Harrach Tihamér, rézkarc, papír, jelzett, 9,5×13,5 cm
10834.

3 000 HUF
8,22
8,96
Hammer price:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events