Engravings

Number of items: 45

Mahon, Menorca.szigetén nagyméretű litografált látkép. Madrid, 1880 Font y Vidal, Joan  88x30 cm Paszpartuzva, üvegezett keretben
10877.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
22 000 HUF
60,27
65,67
  Add to cart
  Remove
Salomonem Kleiner (1700-1761) rajza után, Johann-August Corvinus (1683-1738) metszése: Templum S. Iosephi et Monasterium Carmelitarum calceatorum in fossa argill. ... WIEN VI, Laimgrubenkirche, Kirche St. Josef auf der Leim Gruben, Mariahilfer Straße 27. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 23,5x35,5 cm
10878.

Salomonem Kleiner (1700-1761) rajza után, Johann-August Corvinus (1683-1738) metszése: Templum S. Iosephi et Monasterium Carmelitarum calceatorum in fossa argill. ... "WIEN VI, Laimgrubenkirche, Kirche St. Josef auf der Leim Gruben, Mariahilfer Straße 27". Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 23,5x35,5 cm

Available
32 000 HUF
87,67
95,52
  Add to cart
  Remove
10879.

Available
30 000 HUF
82,19
89,55
  Add to cart
  Remove
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Gyulafejérvár (Gyulafehérvár) / Festung Karlsburg (Alba Iulia) erdélyi város látképe. Acélmetszet, papír, hátoldalán tulajdonosi bélyegzővel, a lap szélén szárazbélyegzővel, 12x17 cm, lapméret: 22x31 cm
10880.

Available
15 000 HUF
41,10
44,78
  Add to cart
  Remove
10881.

Available
14 000 HUF
38,36
41,79
  Add to cart
  Remove
10882.

Available
14 000 HUF
38,36
41,79
  Add to cart
  Remove
10883.

Available
14 000 HUF
38,36
41,79
  Add to cart
  Remove
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Brassó a délnyugati oldalról / Kronstadt von der südwestlichen Seite. Acélmetszet, papír, paszpartuban, hátoldalán tulajdonosi bélyegzővel, szárazbélyegzővel, 12x16 cm, teljes méret: 21,5x30,5 cm
10884.

Available
9 000 HUF
24,66
26,87
  Add to cart
  Remove
Matthias Van Sommer: XVII. századi magyar és külföldi főurak portréi. (26 db). Nürnberg. 1663. 26 db rézmetszetű porté: Rákóczi László, Vadasi Pál, Draskovich János, Esterházy Miklós, stb. ismertető feliratokkal Egyenként kivágva, kivéve egy nagyobb összefüggést. Egyenként kb 5,5x9 cm
10885.

9 000 HUF
24,66
26,87
Hammer price:
12 000 HUF
Jeremias Gottlob Rugendas (1710-1772): Szelepcsényi György (1595-1685) esztergomi érsek és grafikus portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten (I G Rugendas, sc. Poson), üvegezett fakeretben, 20×16 cm
10886.

Available
8 000 HUF
21,92
23,88
  Add to cart
  Remove
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Nagyvárad / Grosswardein (Oradea) erdélyi város látképe. Acélmetszet, papír, paszpartuban, hátoldalán tulajdonosi bélyegzővel, szárazbélyegzővel, 11,5x16,5 cm, teljes méret: 21,5x30,5 cm
10887.

Available
10 000 HUF
27,40
29,85
  Add to cart
  Remove
1841 Harminckettesek hadi zászló Mária Terézia királynő és Maria Anna hercegnő képével. Rézmetszet. Lapméret 50x33 cm Lap szélén gyűrődésekkel
10888.

6 000 HUF
16,44
17,91
Hammer price:
8 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events