https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 156

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. Magyar Sport Érem / A Jövő Nemzedéke a Nemzet Jövője Zn díjérem, hátoldalán a díjazott neve (61mm) T:AU
31461.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A Jövő Nemzedéke a Nemzet Jövője" Zn díjérem, hátoldalán a díjazott neve (61mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,48
EUR
,
5,97
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1930. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond kétoldalas, ezüstözött bronz és bronz sport emlékérem (40mm) T:XF,VF patina, korr.
31462.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas, ezüstözött bronz és bronz sport emlékérem (40mm) T:XF,VF patina, korr.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,48
EUR
,
5,97
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1882-1943), Berán Nándor (1889-1965) 1934. Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes ezüstözött bronz sportérem, hátoldalán BERÁN N BPEST és BN beütővel, gravírozott XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1938 KIZ. FÉRFI E.V. I. felirattal (37mm) T:AU,XF
31463.

Berán Lajos (1882-1943), Berán Nándor (1889-1965) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" ezüstözött bronz sportérem, hátoldalán "BERÁN N BPEST" és "BN" beütővel, gravírozott "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1938 KIZ. FÉRFI E.V. I." felirattal (37mm) T:AU,XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
10,96
EUR
,
11,94
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1882-1943) 1943. Országos Leventeverseny 1943 kétoldalas bronz emlékérem, SZFŐV véséssel (33mm) T:AU,XF
31464.

Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Országos Leventeverseny 1943" kétoldalas bronz emlékérem, "SZFŐV" véséssel (33mm) T:AU,XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,48
EUR
,
5,97
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó Al emlékérem (32mm) T:PP
31465.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,74
EUR
,
2,99
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP
31466.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,74
EUR
,
2,99
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó Al emlékérem (32mm) T:PP
31467.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,74
EUR
,
2,99
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó ezüstözött aluminimum és réz emlékérem 30mm) T:1- (PP)
31468.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" ezüstözött aluminimum és réz emlékérem 30mm) T:1- (PP)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,38
EUR
,
4,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Cyránszki Mária (1940-) 1973. IX. Nyári Úttörő Olimpia Dunaújváros bronz emlékérem (60mm) T:XF
31469.

Cyránszki Mária (1940-) 1973. "IX. Nyári Úttörő Olimpia Dunaújváros" bronz emlékérem (60mm) T:XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
13,70
EUR
,
14,93
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Fábri Ignác 1938. Magyar Athletikai Club a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló öntött bronz plakett (80x49mm) T:AU
31470.

Fábri Ignác 1938. "Magyar Athletikai Club" a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló öntött bronz plakett (80x49mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,48
EUR
,
5,97
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 000 HUF
Hajós Géza 1943. Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina
31471.

Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,74
EUR
,
2,99
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Iván István (1905-1968) DN SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa) zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
31472.

Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,74
EUR
,
2,99
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment