Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 69

2016-2018. A világ leghíresebb festményei aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (10xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 8db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP
31618.

2016-2018. "A világ leghíresebb festményei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (10xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 8db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
16 000 HUF
43,84
47,76
  Add to cart
  Remove
2019. Hunyadi Mátyás 1464-1490. / A koronázás 555. évfordulója aranyozott Cu-Ni emlékérem (33mm) T:UNC
31619.

2019. "Hunyadi Mátyás 1464-1490. / A koronázás 555. évfordulója" aranyozott Cu-Ni emlékérem (33mm) T:UNC

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
DN A magyar nemzet pénzérméi - Az utolsó körmöcbányai veret 1920-1926 jelzett Ag emlékérem nem hozzá illő tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP patina
31620.

DN "A magyar nemzet pénzérméi - Az utolsó körmöcbányai veret 1920-1926" jelzett Ag emlékérem nem hozzá illő tanúsítvánnyal (15g/0.333/35mm) T:PP patina

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove
ifj. Szlávics László (1959-) 2013. Forradalom és szabadságharc 1848-1849 / A 165. évforduló emlékére ezüstözött, multicolor Cu emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31621.

ifj. Szlávics László (1959-) 2013. "Forradalom és szabadságharc 1848-1849 / A 165. évforduló emlékére" ezüstözött, multicolor Cu emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove
Fritz Mihály (1947- ) DN Forradalom és Szabadságharc 1848-49 / Magyarország Történelme Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) T:PP
31622.

Fritz Mihály (1947- ) DN "Forradalom és Szabadságharc 1848-49 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) T:PP

Available
2 600 HUF
7,12
7,76
  Add to cart
  Remove
DN Lancea Regis Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu replikája COPY jelzéssel (40mm) T:PP
31623.

DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu replikája "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP

Available
1 200 HUF
3,29
3,58
  Add to cart
  Remove
DN Lancea Regis Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu-Ni replikája COPY jelzéssel T:PP
31624.

DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu-Ni replikája "COPY" jelzéssel T:PP

Available
1 800 HUF
4,93
5,37
  Add to cart
  Remove
DN Magyar Aranyóriások - Hunyadi Mátyás koronázása 1464 aranyozott Cu emlékérem (46mm) T:PP
31625.

DN "Magyar Aranyóriások - Hunyadi Mátyás koronázása 1464" aranyozott Cu emlékérem (46mm) T:PP

Available
2 400 HUF
6,58
7,16
  Add to cart
  Remove
DN Magyarország Keresztény Királyai / I. Szent István 1000-1038 jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/~0.333/39mm) T:PP patina, ujjlenyomat
31626.

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Szent István 1000-1038" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/~0.333/39mm) T:PP patina, ujjlenyomat

2 200 HUF
6,03
6,57
Hammer price:
2 200 HUF
DN Magyarország Keresztény Királyai / Károly Róbert 1308-1342 jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/~0.333/39mm) T:PP patina
31627.

DN "Magyarország Keresztény Királyai / Károly Róbert 1308-1342" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/~0.333/39mm) T:PP patina

2 200 HUF
6,03
6,57
Hammer price:
2 200 HUF
DN Magyarország Keresztény Királyai / I. Lajos 1342-1382 jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/~0.333/39mm) T:PP patina
31628.

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Lajos 1342-1382" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/~0.333/39mm) T:PP patina

2 200 HUF
6,03
6,57
Hammer price:
2 200 HUF
DN Magyarország Keresztény Királyai / I. Mátyás 1458-1490 jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/~0.333/39mm) T:PP patina, ujjlenyomat
31629.

DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Mátyás 1458-1490" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (20g/~0.333/39mm) T:PP patina, ujjlenyomat

2 200 HUF
6,03
6,57
Hammer price:
2 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events