Military

Number of items: 133

~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Leisek T:XF,VF ph. Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon and suspension ring. Sign: Leisek C:XF,VF edge error NMK 129.
32816.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Leisek T:XF,VF ph. Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon and suspension ring. Sign: Leisek C:XF,VF edge error NMK 129.

15 000 HUF
40,54
44,12
32817.

26 000 HUF
70,27
76,47
1873. Hadiérem bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül, lyukasztva + 1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:F Hungary 1873. Military Medal bronze medal without ribbon and ear, holed + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal without ribbon and ear. Sign: BERÁN L. C:XF,VF NMK 231., 429.
32818.

1873. "Hadiérem" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül, lyukasztva + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:F Hungary 1873. "Military Medal" bronze medal without ribbon and ear, holed + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon and ear. Sign: BERÁN L. C:XF,VF NMK 231., 429.

2 400 HUF
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina / Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis) gold plated bronze decoration without ribbon or ring C:XF patina NMK 244.
32819.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration without ribbon or ring C:XF patina NMK 244.

18 000 HUF
48,65
52,94
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:AU karc Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with not original ribbon C:AU scratch NMK 249.
32820.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:AU karc Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with not original ribbon C:AU scratch NMK 249.

2 400 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:AU patina NMK 249.
32821.

3 000 HUF
32822.

2 000 HUF
32823.

2 000 HUF
~1900. 3db klf jelvény, közte trombitás bronz jelvény (12x21mm), Német Birodalom ~1920. Hindenburg zománcozott bronz jelvény portré betéttel (ragasztás elengedett) T:XF-VF
32824.

~1900. 3db klf jelvény, közte trombitás bronz jelvény (12x21mm), Német Birodalom ~1920. "Hindenburg" zománcozott bronz jelvény portré betéttel (ragasztás elengedett) T:XF-VF

3 000 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:F Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration with ribbon C:F aranyozás lekopott NMK 269.
32825.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:F Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with ribbon C:F aranyozás lekopott NMK 269.

3 000 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott + 1916. Vas Érdemkereszt hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,XF Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration without ribbon, worn gilding + 1916. Iron Merit Cross war metal decoration without ribbon C:VF,XF NMK 269.
32826.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott + 1916. "Vas Érdemkereszt" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,XF Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon, worn gilding + 1916. "Iron Merit Cross" war metal decoration without ribbon C:VF,XF NMK 269.

8 000 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration without ribbon C:VF NMK 269.
32827.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:VF NMK 269.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF