Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 141

1869-1914. Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagán aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán WILH. KUNZ - WIEN X. gyártó jelzéssel és csillag beütéssel T:AU,XF patina Hungary 1869-1914. Golden Merit Cross on red ribbon gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with WILH KUNZ - WIEN X. makers mark and star mark on the suspension ring C:AU,XF patina  NMK 218., Ortner-Ludwigstorff Part II/ Vol 1. 179.p.
32952.

1869-1914. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagán" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, a karikán "WILH. KUNZ - WIEN X." gyártó jelzéssel és csillag beütéssel T:AU,XF patina Hungary 1869-1914. "Golden Merit Cross on red ribbon" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with "WILH KUNZ - WIEN X." maker's mark and star mark on the suspension ring C:AU,XF patina NMK 218., Ortner-Ludwigstorff Part II/ Vol 1. 179.p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
65 000 HUF
178,08
194,03
  Add to cart
  Remove
1884. Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme XV év után jelzett Ag kitüntetés (18,66g/0.800/35mm) T:AU,XF patina Hungary 1884. The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal hallmarked Ag decoration (18,66g/0.800/35mm) C:AU,XF patina
32953.

1884. "Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme XV év után" jelzett Ag kitüntetés (18,66g/0.800/35mm) T:AU,XF patina Hungary 1884. "The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal" hallmarked Ag decoration (18,66g/0.800/35mm) C:AU,XF patina

26 000 HUF
71,23
77,61
Hammer price:
38 000 HUF
~1920-1930. Országos Erdészeti Egyesület 1866 műgyantás fém kitűző (17mm) T:AU
32954.

~1920-1930. "Országos Erdészeti Egyesület 1866" műgyantás fém kitűző (17mm) T:AU

3 000 HUF
8,22
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
~1930. A Felvidékért festett bronz kitűző (~23x20mm) T:AU kissé kopott festés
32955.

~1930. "A Felvidékért" festett bronz kitűző (~23x20mm) T:AU kissé kopott festés

Available
2 800 HUF
7,67
8,36
  Add to cart
  Remove
~1930. Irgalmas Nővérek Bonyhádi Immaculata Intézete zománcozott fém jelvény (45x31mm) T:AU
32956.

~1930. "Irgalmas Nővérek Bonyhádi Immaculata Intézete" zománcozott fém jelvény (45x31mm) T:AU

Available
8 000 HUF
21,92
23,88
  Add to cart
  Remove
~1930. Magyar asszony - magyar vidékért bronz kitűző (18,5mmm) T:AU patina
32957.

~1930. "Magyar asszony - magyar vidékért" bronz kitűző (18,5mmm) T:AU patina

Available
9 000 HUF
24,66
26,87
  Add to cart
  Remove
~1930. Takarékpénztár Egyesület - Altiszt sárgaréz gomblyukjelvény (40mm) T:AU,XF
32958.

~1930. "Takarékpénztár Egyesület - Altiszt" sárgaréz gomblyukjelvény (40mm) T:AU,XF

Available
8 000 HUF
21,92
23,88
  Add to cart
  Remove
1931-~1960. 8db-os vegyes jelvénytétel, zománcozott darabokkal, közte 1931. május 1. bronz lemezjelvény, EPOSZ zománcozott bronz jelvény, FIAT Concordia zománcozott bronz jelvény, KL Diákkör zománcozott bronz gomblyukjelvény, 1940. Erdélyért kaucsuk jótékonysági jelvény, stb. T:AU-F egyikről a tű hiányzik
32959.

1931-~1960. 8db-os vegyes jelvénytétel, zománcozott darabokkal, közte "1931. május 1." bronz lemezjelvény, "EPOSZ" zománcozott bronz jelvény, "FIAT Concordia" zománcozott bronz jelvény, "KL Diákkör" zománcozott bronz gomblyukjelvény, 1940. "Erdélyért" kaucsuk jótékonysági jelvény, stb. T:AU-F egyikről a tű hiányzik

Available
7 000 HUF
19,18
20,90
  Add to cart
  Remove
1938. Magyar feltámadás bronz irredenta lemezjelvény (19mm) T:XF kis peremhiány, elfolyt műgyanta
32960.

1938. "Magyar feltámadás" bronz irredenta lemezjelvény (19mm) T:XF kis peremhiány, elfolyt műgyanta

2 400 HUF
6,58
7,16
Hammer price:
2 400 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz kitűző hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (23mm) T:AU
32961.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) T:AU

1 200 HUF
3,29
3,58
Hammer price:
1 200 HUF
1942. Petőfi Sándor 1848 a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény, alumínium változat, a jelvény tetején füllel (26x18mm) T:AU
32962.

1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény, alumínium változat, a jelvény tetején füllel (26x18mm) T:AU

Available
1 600 HUF
4,78
  Add to cart
  Remove
1946-1949. NÉKOSZ (Népi Kollégiumok Országos Szövetsége) zománcozott gomblyukjelvény (16x17mm) T:XF zománchibák (repedések)
32963.

1946-1949. "NÉKOSZ (Népi Kollégiumok Országos Szövetsége)" zománcozott gomblyukjelvény (16x17mm) T:XF zománchibák (repedések)

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events