Books: Technics

Number of items: 40

Csiba Vince: A Hughes-táviró kézikönyve. Táviró tisztviselők használatára. Bp., 1914, Farkas Testvérek Kő- és Könyvnyomdája, 179+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kisebb sérüléssel.
20128.

8 000 HUF
21,92
23,88
Hammer price:
8 500 HUF
Marton Károly: A kisgyón-balinkai szénbányászat története. Veszprém, 1991, Veszprémi Szénbányák. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
20129.

4 800 HUF
13,15
14,33
Hammer price:
6 500 HUF
Péch József: Gátvédelem. Gyakorlati kézikönyv. Bp., 1918, Pallas, 343 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20130.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
10,96
11,94
  Add to cart
  Remove
JEan-Louis Loubet: Moments choisis Peugeot 200 ans: Edition de luxe 2010. 246p. Kiadói dombornyomott egészműbőr kötésben. Rendkívül gazdag képanyaggal. Autók, motorok, kerékpárok és egyéb technikai cikkek
20131.

4 000 HUF
10,96
11,94
Hammer price:
4 000 HUF
20132.

Available
4 000 HUF
10,96
11,94
  Add to cart
  Remove
20133.

Available
2 400 HUF
6,58
7,16
  Add to cart
  Remove
20134.

Available
2 400 HUF
6,58
7,16
  Add to cart
  Remove
Legény Elemér: Történelmi miniatűrök. Regényes korrajz a magyar vasutasság életéből. Pagani Frigyes: A Magyar Államvasutiak Takarék- és Segélyszövetkezete története és működésének ismertetése. 1876-1943. A bevezetőt Dr. Szilágyi László írta. Bp.,1944, Athenaeum. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, borítóval.
20135.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
Rostás Andor - Weil Ernő: PVC műanyag. Semsei Andor rajzaival. Bp., 1952, Népszava, 115+(1) p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 5100 példányban.
20136.

Available
1 800 HUF
4,93
5,37
  Add to cart
  Remove
VAZ-2108, VAZ-21083 személygépkocsik üzemeltetési utasítása. Moszkva-Bp., 1988, Avtoexport - Merkur, 52 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, néhány kissé foltos lappal.
20137.

1 800 HUF
4,93
5,37
Hammer price:
1 800 HUF
Dr. Hajtó Sándor: Öntödei anyagismeret I. Vas és acél. Élmunkások Műszaki Könyvtára. Bp., [1949], Népszava, 39+(1) p.+ 1 t. Kiadói tűzött papírkötés
20138.

1 800 HUF
4,93
5,37
Hammer price:
1 800 HUF
Üzemeltetési útmutató Wartburg 353 W típusú személygépkocsihoz. Leipzig, 1982, VEB Fachbuchverlag, 68 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, viseltes, kopott borítóval, helyenként lapszéli foltokkal.
20139.

1 800 HUF
4,93
5,37
Hammer price:
1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events