Books: Tales

Number of items: 35

Benedek Elek: Magyar mese és mondavilág I-III. köt. I. köt.: A csodaszarvas. II. köt.: A fekete kisasszony. III. köt.: A tűzmadár. A szöveget gondozta, a mesemagyarázót és a szómagyarázót írta: Kovács Ágnes. Reich Károly illusztrációival. Bp., 1987-1989, Móra - Könyvértékesítő Vállalat - Téka. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20374.

8 000 HUF
21,92
23,88
Hammer price:
9 000 HUF
Mozaik képregény 7 teljes évfolyama (1976-1982), valamint két töredék évfolyam: 1974 (7.-11. sz.), 1975 (2.-12. sz.). Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, részben sérült, hiányos, foltos vagy firkált.
20375.

9 000 HUF
24,66
26,87
17
Hammer price:
36 000 HUF
Vojtech Kubasta: Mint a hinta leng az inga. M. Sindelárová-Vorisková versei, Vojtech Kubasta rajzaival, Sebő Éva fordításában. Bratislava/Pozsony, 1970, Mladé letá. Az óramutatók meg vannak és működnek! Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, karton táblákkal.
20376.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 800 HUF
10,41
11,34
  Add to cart
  Remove
Vojtech Kubasta: Mind itt vagytok, gyerekek? (Térbeli mesekönyv). Ford.: Tótfalusi István. Bp., 1973, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, egy-két helyen kissé sérült.
20377.

Available
2 800 HUF
7,67
8,36
  Add to cart
  Remove
[Bürger, Gottfried August]: Münchhausen báró vidám kalandjai szárazon és vizen. Az ifjúságnak elbeszéli: Vágó Ferenc. Bp., é.n., Athenaeum, 96 p.+ 3 (fekete-fehér képek) t. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, néhány lapon bejegyzésekkel, firkákkal.
20378.

Available
1 800 HUF
4,93
5,37
  Add to cart
  Remove
Méhes György: Szikra Ferkó. Csodálatos történet kicsiknek és nagyoknak. Pallos Jutta rajzaival. Bukarest-Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy-két helyen ceruzás firkákkal. Megjelent 1100 példányban.
20379.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
Méliusz Anna - Méliusz József: Okos volt-e okos Marci? Regényke kicsiny olvasóknak. Eugen Taru rajzaival. Bukarest, 1960, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, helyenként kis lapszéli foltokkal, az elülső szennylapon gyerekrajzokkal.
20380.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
Kormos István: Mese Vackorról, egy pisze kölyökmackóról. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kissé sérült, ázott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
20381.

3 000 HUF
8,22
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
Lakner Artúr: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., [1942], Hajnal. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, egy-két javított lappal.
20382.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
Várnai Zseni: Örömök kertje. (DEDIKÁLT). Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1959, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. A szerző, Várnai Zseni (1890-1981) József Attila-díjas költő által DEDIKÁLT példány.
20383.

2 000 HUF
5,48
5,97
Hammer price:
3 200 HUF
Le livre des petits enfants. Nouvel alphabet. Paris, 1843, J. Hetzel, 115+(1) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Francia nyelven. Korabeli, átkötött félbőr-kötésben, kopott gerinccel, helyenként foltos lapokkal, egy lap szélén hiánnyal, ceruzás firkával.
20384.

2 400 HUF
6,58
7,16
Hammer price:
2 400 HUF
Grimm legszebb meséi. Vál.: Varga Tamásné. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1963, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kisebb lapszéli folttal, a tartalomjegyzékben bejelölésekkel.
20385.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events