Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 22

Az UTE 50 esztendős története 1885-1935. Bp., 1935, Hungária-ny.,161 p. Fekete-fehér fotókkal, és Szűcs Pál lapszéli rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító sarkán gyűrődésnyommal, sérült gerinccel.
19211.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
49,32
53,73
  Add to cart
  Remove
Rogan Taylor: Egy legenda életre kel. Puskás Ferenc életregénye. Rogan Taylor munkája alapján fordította és átdolgozta Dénes Tamás és Jamrich Klára. A labdarúgó legenda, Puskás Ferenc (1927-2006) által ALÁÍRT példány. [Bp.], 1998., Puskás Marketing Tanácsadó Kft. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19212.

20 000 HUF
54,79
59,70
Hammer price:
32 000 HUF
19213.

Available
5 000 HUF
13,70
14,93
  Add to cart
  Remove
1960-1961 Magyar Sakkélet folyóirat két teljes évfolyama (10-11. évf., 1-12. sz.) egybekötve, félvászon-kötésben
19214.

Available
3 800 HUF
10,41
11,34
  Add to cart
  Remove
19215.

Available
3 200 HUF
8,77
9,55
  Add to cart
  Remove
Az emberi mozgás automatikája. Szerk.: Lissák Kálmán és Nemessúri Mihály. (DEDIKÁLT). Bp., 1972, Testnevelési Tudományos Tanács. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 300 példányban. A könyv egyik szerkesztője, Nemessúri Mihály által DEDIKÁLT példány.
19216.

Available
4 800 HUF
13,15
14,33
  Add to cart
  Remove
Szabó László: Nagymesterverseny. Maróczy Géza emlékére. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapszélekkel. Megjelent 3100 példányban.
19217.

Available
1 800 HUF
4,93
5,37
  Add to cart
  Remove
Kozák Péter: Ki kicsoda a magyar sportéletben? I-III. köt. [Komplett]. A századvég magyarsága 3. Szekszárd, 1994-1995, Babits Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban.
19218.

Available
2 400 HUF
6,58
7,16
  Add to cart
  Remove
Kő András: Melbourne 1956. Bp., 2006, kiadói kartonált papírkötés.
19219.

Available
2 800 HUF
7,67
8,36
  Add to cart
  Remove
Kereszty Alfonz: Élettan, sportélettan. Bp.,1967, Sport. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel. Megjelent 1450 példányban.
19220.

Available
2 800 HUF
7,67
8,36
  Add to cart
  Remove
A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve II. kötet. Szerk.: Pálfy György. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, sérült kötéssel, megviselt állapotban.
19221.

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove
19222.

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events