Books: Social sciences

Number of items: 32

Christian Garve: Philosophische Anmerkungen und Abhandlungen zu Ciceros Büchern von den Pflichten. Anmerkungen zu dem zweyten und zu dem dritten Buche. (Két kötetben). Bécs, 1788, Johann Thomas Edlen von Trattnern (Trattner János Tamás). Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, előzéklapon régi Ioannis Horváth névbejegyzéssel (Horváth János püspök?), kissé sérült gerinccel, kopott borítóval. Csak a 2. és 3. könyv!
20080.

Christian Garve: Philosophische Anmerkungen und Abhandlungen zu Cicero's Büchern von den Pflichten. Anmerkungen zu dem zweyten und zu dem dritten Buche. (Két kötetben). Bécs, 1788, Johann Thomas Edlen von Trattnern (Trattner János Tamás). Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, előzéklapon régi Ioannis Horváth névbejegyzéssel (Horváth János püspök?), kissé sérült gerinccel, kopott borítóval. Csak a 2. és 3. könyv!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
13,70
14,93
  Add to cart
  Remove
20081.

Available
2 400 HUF
6,58
7,16
  Add to cart
  Remove
Diogenes Laertius: Von den Leben und den Meinungen berühmter Philosophen. Aus dem Griechischen von D. L. Aug. Borheck. Második kötet. Bécs és Prága, 1807, Franz Haas Német nyelven. Későbbi aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, címlapon Szólon rézmetszetű portréjával, kissé sérült gerinccel és kissé kopott borítóval, egy lap felső sarkában javított, néhány kevés lap kissé foltos. Csak a 2. kötet!
20082.

4 200 HUF
11,51
12,54
Hammer price:
4 200 HUF
Vértes O. József: A magyar gyógyító pedagógia 1848-ban és ma. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20083.

4 800 HUF
13,15
14,33
Hammer price:
4 800 HUF
20084.

Available
3 200 HUF
8,77
9,55
  Add to cart
  Remove
Vizkelety András: Eine deutsche Fassung der Stephanslegende aus dem Jahre 1471. A szerző, Vizkelety András (1931-) germanista irodalomtörténész, medievista által DEDIKÁLT példány. Bp., 1968, Akadémiai Nyomda, 129-146 p. Német nyelven. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, a hátsó borító sarkán kis hiánnyal, foltos.
20085.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
20086.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
Vajkai Júlia Éva: Népnevelés a gép évszázadában. Dr. Imre Sándor előszavával. Bp., é.n. [cca 1938], Studium főbizománya (Kecskemét, Első Kecskeméti Hirlapkiadó és Nyomda), 128 p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
20087.

Available
1 800 HUF
4,93
5,37
  Add to cart
  Remove
Grzegorz Łubczyk: Többszólamú Magyarország. Ford.: Szenyán Erzsébet és Dominika Łubczyk. (DEDIKÁLT). Szeged, 1995, Universum. Kiadói papírkötés. A szerző, Grzegorz Łubczyk (1946- ) lengyel újságíró, diplomata, 1997 és 2001 között Lengyelország budapesti nagykövete által Kékesdy Károly részére DEDIKÁLT példány.
20088.

Available
1 600 HUF
4,78
  Add to cart
  Remove
Az 1929-1933. évi világgazdasági válság hatása Magyarországon. Szerk.: Incze Miklós. Bp., 1955, Akadémiai Kiadó, VI+526+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.
20089.

Available
1 800 HUF
4,93
5,37
  Add to cart
  Remove
20090.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
20091.

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events