Books: Religion

Number of items: 94

Joseph Pohl: Manuductio ad historiam ecclesiasticam. Pars Prima Viennae, 1753. Trattner. 916p. Kiadói egészbőr kötésben. sarkokon sérülésekkel.
20212.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
26 000 HUF
71,23
77,61
  Add to cart
  Remove
Horváth János: Az ékesszóllás a koporsóknál. Veszprém, 1816., Számmer Klára, XVI+357+ 3 p. Korabeli kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
20213.

Available
12 000 HUF
32,88
35,82
  Add to cart
  Remove
Martin Konrád: A katolika religio tankönyve I-II. köt. [Egybekötve.] Ford.: Mester István. Eger, 1854, Szent István-Társulat,(Érseki Lyceum-ny.), XIII+431;XIV+2+371 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
20214.

4 800 HUF
13,15
14,33
Hammer price:
4 800 HUF
20215.

Available
8 000 HUF
21,92
23,88
  Add to cart
  Remove
Benedicti XIV. Pont. OPT. Max. olim prosperi card. de Lambertinis primum anconitanae ecclesiae episcopi, deinde bononiensis... Libri tres. Patavii, Typis Seminarii, 1768. XXXIX+ 521 pp.Fűzve, korabeli papírborítóval
20216.

8 000 HUF
21,92
23,88
Hammer price:
9 000 HUF
Sibrandus Lubbertus, Robertus Bellarminus: De papa Romano libri decem...cum disputationibus Roberti Bellarmini ad illustres ordines Frisiae ca 1620 apud Aegidium Radaeum VI+ 903p + (7) p.Fűzve, borító nélkül. néhol gyűrött lapokkal + még egy kissé hiányos, korabeli pápákról szóló könyv
20217.

8 000 HUF
21,92
23,88
Hammer price:
8 000 HUF
Losonczy László: Kesergő lant. Halotti búcsúztatók, énekek, sírversek és gyászköltemények. Bp., 1884, Kókai Lajos, 249+3 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a gerincen és a hátsó borítón modern pótlással, néhány foltos lappal.
20218.

Available
8 000 HUF
21,92
23,88
  Add to cart
  Remove
Őrangyal. Vallási almanach honunk gyöngéd hölgyeinek szentelve. 1847. Szerk:: Sujánszky Antal. Pest, 1847, Emich Gusztáv, 1 (hártyapapírral védett címkép, acélmetszet) t.+6+346+2 p.+ ! Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel
20219.

Available
7 000 HUF
19,18
20,90
  Add to cart
  Remove
Chrystosomi, Joannis, Sancti [Aranyszájú Szent János]: De sacerdotio libri sex. Ad usum venerabilis cleri dioecesis Quinque Ecclesiensis. Strigonium (Esztergom), 1763, Royer. (rézmetszetű címerkép hiányzik)+[2]+6 lev.+[1]+2-216 p Korabeli sérült gerincű papírkötésben
20220.

7 000 HUF
19,18
20,90
Hammer price:
7 500 HUF
Kaprinai, Stephanus Institutio eloquentiae sacrae speciatim. Cassov, Typ. Univ. Cassov. Soc. J.2 kötet. 1763. [24], 878, [38] p. 1 t. Korabeli, bordázott gerincű egészbőr kötésben
20221.

6 000 HUF
16,44
17,91
13
Hammer price:
11 000 HUF
Gebete zum Kirchengebrauch für Evangelische Gemeinen. Pozsony, 1784. Weber, S. P. 127 p. Korabeli, bordázott kissé megvetemedett bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, sérült gerinccel
20223.

5 000 HUF
13,70
14,93
Hammer price:
5 000 HUF
Városy Gyula: A katholikus iskolaügy Magyarországban. I-II. köt. I. köt.: A magyar katholikus alapítványok jogi természete különös tekintettel a katholikus iskolaügy körül ujabb időben felmerült téves nézetekre. II. Literae Authenticae. Kalocsán, 1882, (Bp., Athenaeum-ny.), 44+XXII+1+192+2+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos gerinccel.
20224.

Available
5 000 HUF
13,70
14,93
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events