https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Railways, locomotives

Number of items: 4

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Cyril Bracegirdle: Collecting Railway Antiques (Antik vasúttal kapcsolatos tárgyak gyűjtése). Northamptonshire, 1988, Patrick Stevens, kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, angol nyelven. Speciális kiadvány, mely eligazít a vasúttal kapcsolatos régiségek gyűjtésében. Gazdagon illusztrált kiadvány.
20183.

Cyril Bracegirdle: Collecting Railway Antiques (Antik vasúttal kapcsolatos tárgyak gyűjtése). Northamptonshire, 1988, Patrick Stevens, kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, angol nyelven. Speciális kiadvány, mely eligazít a vasúttal kapcsolatos régiségek gyűjtésében. Gazdagon illusztrált kiadvány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
13,70
EUR
,
14,93
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
2 db vasútmodellezés témájú könyv: Károly Imre: Vasútmodellezés. Hobbi sorozat. Bp., 1986, Móra. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Gerlach, Klaus: Modellbahn, Anlagen. Berlin, 1966, Transpress. 3. változatlan kiadás. Kiadói félvászon kötésben.
20184.

2 db vasútmodellezés témájú könyv: Károly Imre: Vasútmodellezés. Hobbi sorozat. Bp., 1986, Móra. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Gerlach, Klaus: Modellbahn, Anlagen. Berlin, 1966, Transpress. 3. változatlan kiadás. Kiadói félvászon kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
6,58
EUR
,
7,16
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Magyar Vasutasok Albuma. 1927. Szerk.: Vass István. Bp.,1927, Magyar Vasutasok Albuma,(Apostol-ny.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötésben, Piszkos borítóval, sérült fűzéssel.. Benne Rákosi Jenő, Tormay Cecile, Szederkényi Anna, Györkössy Endre és mások írásaival.
20185.

Magyar Vasutasok Albuma. 1927. Szerk.: Vass István. Bp.,1927, Magyar Vasutasok Albuma,(Apostol-ny.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötésben, Piszkos borítóval, sérült fűzéssel.. Benne Rákosi Jenő, Tormay Cecile, Szederkényi Anna, Györkössy Endre és mások írásaival.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,22
EUR
,
8,96
USD
Number of bids:
4
Hammer price:
3 400 HUF
Horváth Viktor-Ocsovai István: A V. 43. sorozatú szilíciumegyenirányítós villamosmozdony műszaki leírása és kezelési utasítás. I. köt. Mozdonyvezetők részére. MÁV Tisztképző Intézet. Bp., 1971, KÖZDOK. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 1630 példányban.
20186.

Horváth Viktor-Ocsovai István: A V. 43. sorozatú szilíciumegyenirányítós villamosmozdony műszaki leírása és kezelési utasítás. I. köt. Mozdonyvezetők részére. MÁV Tisztképző Intézet. Bp., 1971, KÖZDOK. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 1630 példányban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,48
EUR
,
5,97
USD
Number of bids:
4
Hammer price:
2 400 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment