Books: Other languages

Number of items: 28

20323.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
36 000 HUF
98,63
107,46
  Add to cart
  Remove
20324.

Available
18 000 HUF
49,32
53,73
  Add to cart
  Remove
Londres en mil huit cent dix-neuf, ou recueil de lettres sur la Politique, la Littérature et les Moeurs, écrites de Londres dans le cours de lannée 1819. Paris,, 1821. Gide. 1 t. IV. György litografált arcképe. 385p. Korabeli félvászon kötésben
20325.

3 000 HUF
8,22
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
Viollet Le Duc, M.: Dictionnaire Raisonne du Mobilier Francais de lEpoque Carlovingienne a la Renaissance 1., 5., 6. kötet Paris, 1858. Bance. Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben, agyon gazdag acélmetszetű illusztrációs anyaggal, néhány lapon foltokkal
20326.

Viollet Le Duc, M.: Dictionnaire Raisonne du Mobilier Francais de l'Epoque Carlovingienne a la Renaissance 1., 5., 6. kötet Paris, 1858. Bance. Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben, agyon gazdag acélmetszetű illusztrációs anyaggal, néhány lapon foltokkal

10 000 HUF
27,40
29,85
Hammer price:
10 000 HUF
20327.

Available
6 000 HUF
16,44
17,91
  Add to cart
  Remove
20328.

1 000 HUF
2,74
2,99
Hammer price:
1 000 HUF
20329.

Available
3 200 HUF
8,77
9,55
  Add to cart
  Remove
20330.

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove
Kern, Maximilian: Das Auge des Fo. Stuttgart, Berlin, Leipzig, é.n., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, festett lapélekkel, címlapon magánkönyvtári bélyegzővel, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, hátoldala kissé foltos.
20331.

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove
Publii Terentii Afri Comoediae ex optimarum editionum textu recensitae quas adnotatione... 1. kötet Parisiis 1827 Lemaire CCIII + 470 p.korabeli aranyozott félbőr kötésben
20332.

Available
2 400 HUF
6,58
7,16
  Add to cart
  Remove
20333.

Available
2 400 HUF
6,58
7,16
  Add to cart
  Remove
20334.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events