Books: Military

Number of items: 47

Bús János-Szabó Péter: Béke poraikra... I-III. kötet. Dokumentum-emlékkönyv a II. világháborúban a keleti hadműveletek során /a történelmi Magyarország területén/ nyugati hadműveleti területén elesett és nyugati hadifogságban meghalt magyar katonákról és munkaszolgálatosokról, Bp., 1999-2013, Varietas 93 Kft. - Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.  Az I. kötet Szabó Péter, a II. kötet Bús János és Szabó Péter által DEDIKÁLT példány.
19535.

Bús János-Szabó Péter: Béke poraikra... I-III. kötet. Dokumentum-emlékkönyv a II. világháborúban a keleti hadműveletek során /a történelmi Magyarország területén/ nyugati hadműveleti területén elesett és nyugati hadifogságban meghalt magyar katonákról és munkaszolgálatosokról, Bp., 1999-2013, Varietas '93 Kft. - Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Az I. kötet Szabó Péter, a II. kötet Bús János és Szabó Péter által DEDIKÁLT példány.

28 000 HUF
76,71
83,58
Hammer price:
28 000 HUF
A magyar huszár. A magyar lovaskatona ezer évének története. Nagybányai vitéz Horthy István ny. áll. lovassági tábornok előszavával. Írták: Szakonyi Lajos, Markó Árpád, Ajtay Endre, Péczely László, Doromby József, Rudnyánszky Ferenc, László József, Erdélyi Gyula, Rédvay István. Szerk. Ajtay Endre, Péczely László, Reé László. Bp., 1936, Reé László, (Merkantil-ny)., 8+ 17-347 p. + 4 t. +22 (arcképcsarnok)+41 (életrajzok)+62(arcképcsarnok)+143(életrajzok) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, térképekkel, kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, címlap nélkül, első lapon ragasztással
19536.

5 000 HUF
13,70
14,93
14
Hammer price:
24 000 HUF
Veress D. Csaba: Magyarország hadikrónikája 1944-1945. 1-2. köt. 1.: A kárpáti harcoktól a Dunántúl elleni szovjet támadásig (1944. augusztus 25. - 1944. november 6.) 2.: A Dunántúl elleni szovjet támadástól a német Birodalmi Védőállás áttöréséig (1944. november 7. - 1945. április 13.) Bp., 2002-2003, Történelmi Hagyományőrző és Hadisírgondozó Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19537.

12 000 HUF
32,88
35,82
Hammer price:
12 000 HUF
Harvey J. S. Withers: Kardok és szablyák képes enciklopédiája. Legendás szúró- és vágófegyverek a világ minden tájáról. Bp., 2010, Kossuth. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19538.

9 000 HUF
24,66
26,87
Hammer price:
9 000 HUF
19539.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
13,70
14,93
  Add to cart
  Remove
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. (DEDIKÁLT). Bp., 1983, Zrínyi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Bona Gábor (1948- ) hadtörténész, szakíró, a Hadtörténeti Intézet és Múzeum igazgatója által DEDIKÁLT példány (Dr. Szele Lajosnak).
19540.

2 800 HUF
7,67
8,36
13
Hammer price:
5 500 HUF
Ságvári György - Somogyi Győző: Nagy huszárkönyv. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19541.

5 000 HUF
13,70
14,93
Hammer price:
5 000 HUF
Reiner Róbert: A Fegyver- és Gázkészülékgyár története. Belső használatra. (Kézirat gyanánt). Bp., 1983, FÉG Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 200 példányban.
19542.

4 800 HUF
13,15
14,33
Hammer price:
4 800 HUF
Nagy Endre: Tábori levelek. Bp., 1915. Singer. 192p. Korabeli vászonkötésben
19543.

5 000 HUF
13,70
14,93
Hammer price:
5 000 HUF
Andrew Flach - Peter Field Peck: The United States Marine Corps Workout. Revised Edition. New York, 1999, MJF Books. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19544.

Available
3 600 HUF
9,86
10,75
  Add to cart
  Remove
19545.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove
19546.

Available
3 000 HUF
8,22
8,96
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events