Books: Law

Number of items: 40

19248.

24 000 HUF
64,86
70,59
Kun László: A magyar ügyvédség története. Politikai s társadalmi tekintetben, a legrégibb időktől maig, párhuzamban a birósági szervezet fejlődésével. Bp., 1895, Szerzői, (Weisz Testvérek-ny.),392+4 p. Átkötött félvászon-kötés.
19249.

16 000 HUF
43,24
47,06
14
Montesquieu: Montesquieu a törvények lelkéröl III. köt. Posonyban, 1833, Belnay Örököseinek betűvel, 336 p. Kartonált papírkötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, kis lapszéli, szöveget nem érintő szúrágta lyukakkal.
19250.

Montesquieu: Montesquieu a' törvények' lelkéröl III. köt. Posonyban, 1833, Belnay Örököseinek betűvel, 336 p. Kartonált papírkötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, kis lapszéli, szöveget nem érintő szúrágta lyukakkal.

16 000 HUF
43,24
47,06
19251.

16 000 HUF
43,24
47,06
Das Strafgesetz über Verbrechen, Vergehen und Uebertretungen, die Strafgerichts-Competenz-Verordnungen und die Pressordnung vom 27. Mai 1852 für das Kaiserthum Oesterreich. (Amtliche Handausgabe.) Wien, 1852., Kaiserl. Königl. Hof- und Staatsdruckerei, 224+CXIV p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kissé foltos címlappal.
19252.

4 200 HUF
11,35
12,35
11
Knorr Alajos: Önügyvéd, vagyis gyakorlati útmutatás jogügyletek elintézésére, okiratok és beadványok szerkesztésére. A legujabb törvények alapján 378 iromány-példával felvilágosítva bírák, ügyvédek, jegyzők és felek használatára Szerk.: - -. Bp., 1901, ifj. Nágel Ottó, 4+VII+839 p. Hatodik egészen átdolgozott kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, de belül jó állapotban.
19253.

6 000 HUF
19254.

9 000 HUF
24,32
26,47
19255.

6 000 HUF
19256.

6 000 HUF
19257.

6 000 HUF
19258.

6 000 HUF
1938 Magyar Jogász Hírlap jogtudományi és társadalmi hetilap II. évfolyamának egybekötött számai (nem teljes), 1938. jan. 28. - nov. 18., benne érdekes jogi és politikai témájú írásokkal, cikkekkel. Korabeli félvászon-kötésben (nagyalakú, 42x30 cm).
19259.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF